Kapica, sponsor Górnika, na prowadzeniu

Red.: |Data publikacji:

Tempa nabiera nasz wakacyjny konkurs na branżowego mecenasa polskiego sportu. Do zakończenia naszej zabawy pozostają jeszcze 3 tygodnie, ale na półmetku już widać faworytów do tytułu najlepszego z najlepszych.

Windoor sponsor MZPN (1)Firmy, sponsorzy sportu zgłoszeni do naszej zabawy, angażują do niej swoich pracowników, partnerów handlowych, ale także kibiców sponsorowanych drużyn. I trzeba zauważyć, że nie wygrywa wcale sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, choć wydawałoby się że ta dyscyplina i ta drużyna ma najwięcej kibiców w naszym kraju.

Na półmetku naszej zabawy czołowe miejsca zajmują sponsorzy drużyn ligowych. Ponad 400 głosów internautów padło dotychczas na działania sponsorskie firmy Kapica, która wspiera piłkarską drużynę Górnika Zabrze oraz na firmę Aluron, wspierającą drużynę siatkarską z Zawiercia, tegorocznego uczestnika Ligi Mistrzów. Liczne grono zwolenników mają również inne dyscypliny: ultramaraton biegowy w Pabianicach, wspierany przez ABM Jedraszek oraz sporty walki i ich Mistrz Świata, Łukasz Pławecki, będący twarzą firmy Nitus. Uznanie internatów zyskują również firma Maćkowiak Okna za wspieranie sportu opolskiego i drużyny kolarskie Deceunnicka czy firmy Voster. Każda forma wspierania lokalnego sportu przez firmy branży stolarki jest wysoce chwalebna, stąd każda zasługuje na wyróżnienie. Mamy jeszcze 3 tygodnie, aby to swoje uznanie wyrazić. Wciąż także do naszej zabawy można zgłosić swoją aktywność wspierającą sport. Gorąco (lato!) zachęcamy.

Mecenas Sportu

Zobacz również

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

PSB podsumowało ceny w marketach budowlanych w marcu. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym PSB odnotowuje spadek dynamiki wzrostu cen.

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił dużą farmę fotowoltaiczną. Jej moc wynosi 2,5 MW. Praca trwała kilka miesięcy i podzielona była na wiele etapów.

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Liczba tzw. elektrowni balkonowych w krajach DACH szybko rośnie. Montaż paneli fotowoltaicznych o niewielkiej mocy i w systemie plug-in nie wymaga specjalnych zezwoleń.

1