Już za kilka tygodni branża spotka się w Poznaniu

Red.: |Data publikacji:

Największe targi budowlane w Polsce – Budma odbędą się w przyszłym roku na przełomie stycznia i lutego. Branża stolarki otworowej spotka się także na zaplanowanej równolegle wystawie WinDoor-Tech.

Już w dniach 31 stycznia – 3 lutego 2023 r. branża budowlana w Polsce spotka się w Poznaniu na największych w kraju targach budowlanych. Budma odbędzie się tym razem wraz z Międzynarodowymi Targami Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-Tech. Organizatorzy, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie, zapraszają przedstawicieli firm dostarczających komponenty do produkcji stolarki, to przedsiębiorstwa oferujące szyby, okucia, profile, ale także materiały do montażu czy maszyny. Zaproszeni są także przedstawiciele firm proponujące narzędzia IT, techniki pomiarowe i magazynowania i transportu.

Organizatorzy przekonują, że w obecnej sytuacji gospodarczej, która stanowi dla wielu firm duże wyzwanie, szczególnie w branży budowlanej, poznańskie targi stwarzają przestrzeń do budowania nowych relacji biznesowych i umożliwiają dostęp do wiedzy. Targi przygotowały bogatą ofertę konferencji czy debat branżowych, szczególnie skierowanych do przedstawicieli sektora stolarki otworowej (podczas Budmy odbędzie się również seminarium dotyczące Koalicji Termomodernizacji oraz jej akcji dotacjenaokna.pl). Jest on jednym z najprężniej rozwijających się w gospodarce polskiej, dlatego WinDoor-Tech chce się stać najważniejszą wystawą i miejscem spotkania dla branży.

Podczas najbliższej edycji Budmy i WinDoor-Techu zorganizowana zostanie po raz pierwszy Międzynarodowa Strefa Spotkań. Będzie to specjalna przestrzeń przygotowana dla gości z zagranicy. Z kolei po raz siódmy goście targów będą mogli wziąć udział w Hosted Buyers. To wydarzenie, do którego zaproszeni zostają przedstawiciele zagranicznych sieci handlowych, hurtowni itd. Organizatorzy poinformowali, że w najbliższej edycji udział wezmą firmy z Czech, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Litwy, Luksemburga, Mongolii, Norwegii, Rumunii, Szwecji, Turcji, Uzbekistanu i Włoch.

Zobacz również

Włoskie targi promują bardziej zrównoważone środowisko

Włoskie targi promują bardziej zrównoważone środowisko

Zbliża się termin ME-EXPO 2023 - największych włoskich targów dla branży budowlanej. Organizatorzy zaproponowali nową formułę tej imprezy, dobywającej się co dwa lata.

Grupa Kęty w trzecim kwartale zanotowała wzrost wolumenu

Grupa Kęty w trzecim kwartale zanotowała wzrost wolumenu

Grupa Kęty poinformowała o szacunkowych wynikach za trzeci kwartał. W tym okresie Aluprof osiągnął wzrost przychodów ze sprzedaży.

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Jak wskazują analitycy, 63 proc. największych firm w kraju przygotowuje raport dotyczący tematyki ESG, a 17 proc. poświęca temu miejsce w sprawozdaniach rocznych.

1