Już za chwilę rozpoczyna się Forum 100!

Autor: |Data publikacji:

Właśnie na Stadion Narodowy w Warszawie weszli goście – menedżerowie z branży stolarki. Rozpoczyna się kolejna, XXXII edycja, branżowej konferencji.

Uczestnicy Forum 100 spotkają się po raz kolejny po to, by rozmawiać o sytuacji branży budowlanej. Na chwilę obecną zarejestrowało się stu osiemdziesięciu menedżerów z czołowych firm z branży! Nasze wydarzenie wyróżnia fakt, że 40 proc. to producenci stolarki otworowej!

Pierwsza prelekcja ma przynieść próbę odpowiedzi na pytanie: kiedy powrócimy na ścieżkę wzrostu? Rozpocznie się ona o godz. 10.50, zaś dzień zakończy debata o wpływie przepisów środowiskowych na branżę stolarki.

Na tegorocznym Forum 100 zostanie przedstawionych jeszcze wiele tematów, interesujących dla menedżerów z branży. I z pewnością, tak jak podczas wcześniejszych spotkań, gorące dyskusje będą się toczyły również w kuluarach.

Zobacz również

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska zobowiązały się do współpracy na rzecz zrównoważonego budownictwa. Producenci stolarki drewnianej oraz szkła wspólnie, na bazie swoich technologii, stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym.

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Grupa Inwido, do której wśród producentów okien i drzwi należy m.in. Sokółka, opublikowała właśnie raport. Obejmuje on wyniki z drugiego kwartału roku 2024. Firma podkreśla, że powraca na ścieżkę wzrostu.

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy ogłosiła przejęcie Wesko Locks, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zamków elektronicznych i specjalistycznych.

1