Już dzisiaj o 10.00 nowości na sezon 2021!

Red.: PG |Data publikacji: 2021-02-08

W dniu 11 lutego 2021 r. o godz. 10:00 poznamy kolejne nowości na sezon 2021. Podczas webinarium “Produkty na 2021” zaprezentowanych zostanie 9 rozwiązań, które zainteresują producentów, architektów, jak i dystrybutorów stolarki.

Webinarium “Produkty na 2021” rozpocznie się 11 lutego o godz. 10:00. Rejestracja na to wydarzenie możliwa jest TUTAJ. Duet prowadzących podcast Branżowisko, czyli Karol Klos oraz Paweł Gregorczyk przedstawi na nim nowości przygotowane przez dostawców i producentów na ten sezon.

Podczas tego spotkania online poznamy m.in. najnowsze rozwiązania, które sprawdzą się w projektach smart home. Wśród nich zaprezentowany zostanie nowy zamek inteligentny firmy Gerda, żaluzje fasadowe firmy Aluprof oraz skrzynka żaluzji fasadowych marki Portos.

Do tego produkty odpowiadające współczesnym trendom architektury, jak m.in. drzwi przesuwne Masterpatio oraz Hi-Finity firmy Reynaers, nowy system przesuwny, będący dzieckiem współpracy MACO i Hautau, czy korzystny cenowo system aluminiowy MB-79N z Aluprofu.

Zachęcamy do dołączenia do drugiego w tym sezonie webinarium Forum Branżowego. Do zobaczenia!

Zobacz również

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Lisec w sierpniu tego roku zebrał zamówienia o wartości 34,5 mln euro. Jest to najwyższy wynik w historii firmy. Wyniki są świetne m.in. dzięki klientom z Polski.

Zabraknie montażystów?

Zabraknie montażystów?

Ekipy montażowe nie narzekają na brak pracy, wzrost cen stolarki nie wpłynął negatywnie na popyt, nie spowodował przestojów, a kalendarze na najbliższy czas są zapełnione. Czy ekipy montażowe są przygotowane na wielką falę renowacji budynków?

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek odnotował kilkunastoporocentowy wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu. Firma planuje także inwestycję w moce produkcyjne.

1