Już jutro rusza BAU Online

Red.: AK |Data publikacji: 2021-01-12

Już jutro rusza BAU Online. W wydarzeniu weźmie udział ponad 230 wystawców z 28 krajów, w tym także z Polski, transmitując ponad 1300 prezentacji na żywo. Program obejmuje 31 grup tematycznych i będzie transmitowany w trzech strefach czasowych.

BAU 2019

Tytuły zapowiadanych wystąpień to m.in: „Czy koronaawirus zmieni sposób, w jaki będziemy budować jutro?”,  „Inżynieria Cradle to Cradle w budownictwie. ” „Stawiając czoła przyszłości”, „Cyfryzacja rozwiązań budowlanych dla rentowności przemysłu”, „Współpraca – integracyjne zarządzanie projektem w budownictwie” czy „Budowanie w czasach zmian klimatycznych – doświadczenie i efektywność”.

Kluczowymi tematami tegorocznych targów będą: rozwiązania cyfrowe i domy przyszłości, wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, surowce i recykling oraz przyszłość branży i wpływ pandemii.

Podczas wydarzenia będzie możliwość spotkania wystawców także w formie indywidualnej. Organizatorzy oferują opcję połączenia się z nimi w czasie rzeczywistym, trybie „jeden na jednego” w celu zadania pytań. Na BAU-Online obecni będą również nasi wysłannicy, którzy #codziennie relacjonować będą dla Państwa wydarzenia targowe.

Bilety są darmowe i nadal dostępne na stronie organizatora.

Zobacz również

Secil rozważa produkcję uszczelek w Polsce

Secil rozważa produkcję uszczelek w Polsce

Secil podsumował miniony rok. Firma odnotowała wzrost kolejny rok z rzędu. W minionym sezonie wzrost wartości sprzedaży był o 19 proc.

NSG będzie korzystać w Polsce z zielonej energii

NSG będzie korzystać w Polsce z zielonej energii

NSG w Polsce korzystać będzie z energii odnawialnej. Firma podpisała właśnie umowę na zakup energii wytwarzanej z farm wiatrowych w naszym kraju.

Ceny okien spadły na początku roku

Ceny okien spadły na początku roku

Centrum Analiz Branżowych regularnie monitoruje ceny okien w Polsce. Najnowsza analiza wskazuje, że ceny okien nie tylko przestały rosnąć, ale wręcz spadły w porównaniu z jesienią 2021 roku.

1