Już jutro rusza BAU Online

Red.: |Data publikacji:

Już jutro rusza BAU Online. W wydarzeniu weźmie udział ponad 230 wystawców z 28 krajów, w tym także z Polski, transmitując ponad 1300 prezentacji na żywo. Program obejmuje 31 grup tematycznych i będzie transmitowany w trzech strefach czasowych.

BAU 2019

Tytuły zapowiadanych wystąpień to m.in: „Czy koronaawirus zmieni sposób, w jaki będziemy budować jutro?”,  „Inżynieria Cradle to Cradle w budownictwie. ” „Stawiając czoła przyszłości”, „Cyfryzacja rozwiązań budowlanych dla rentowności przemysłu”, „Współpraca – integracyjne zarządzanie projektem w budownictwie” czy „Budowanie w czasach zmian klimatycznych – doświadczenie i efektywność”.

Kluczowymi tematami tegorocznych targów będą: rozwiązania cyfrowe i domy przyszłości, wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, surowce i recykling oraz przyszłość branży i wpływ pandemii.

Podczas wydarzenia będzie możliwość spotkania wystawców także w formie indywidualnej. Organizatorzy oferują opcję połączenia się z nimi w czasie rzeczywistym, trybie „jeden na jednego” w celu zadania pytań. Na BAU-Online obecni będą również nasi wysłannicy, którzy #codziennie relacjonować będą dla Państwa wydarzenia targowe.

Bilety są darmowe i nadal dostępne na stronie organizatora.

Zobacz również

Włosi polubili plastikowe okna

Włosi polubili plastikowe okna

W 2021 r. we Włoszech wzrosło o 16 proc. zużycie PCW w budownictwie. Ten wynik to wzrost popytu na plastikowe okna i drzwi.

Eko-Okna nie będą finansowały obwodnicy Raciborza

Eko-Okna nie będą finansowały obwodnicy Raciborza

Eko-Okna wycofały się z finansowania budowy obwodnicy. Firmie nie odpowiada przebieg zaproponowanej trasy. Projekt budowy może przez to upaść.

ASSA ABLOY inwestuje w produkcję drzwi p-poż.

ASSA ABLOY inwestuje w produkcję drzwi p-poż.

Assa Abloy Mercor Doors inwestuje w rozbudowę fabryki w Dobrzeniu Wielkim pod Opolem. Efektem wdrożenia automatyzacji produkcji będzie podwojenie aktualnych mocy i, pomimo automatyzacji, zwiększanie zatrudnienia o 10 proc. rocznie.

1