Już jutro rusza BAU Online

Red.: AK |Data publikacji: 2021-01-12

Już jutro rusza BAU Online. W wydarzeniu weźmie udział ponad 230 wystawców z 28 krajów, w tym także z Polski, transmitując ponad 1300 prezentacji na żywo. Program obejmuje 31 grup tematycznych i będzie transmitowany w trzech strefach czasowych.

BAU 2019

Tytuły zapowiadanych wystąpień to m.in: “Czy koronaawirus zmieni sposób, w jaki będziemy budować jutro?”,  “Inżynieria Cradle to Cradle w budownictwie. ” “Stawiając czoła przyszłości”, “Cyfryzacja rozwiązań budowlanych dla rentowności przemysłu”, “Współpraca – integracyjne zarządzanie projektem w budownictwie” czy “Budowanie w czasach zmian klimatycznych – doświadczenie i efektywność”.

Kluczowymi tematami tegorocznych targów będą: rozwiązania cyfrowe i domy przyszłości, wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, surowce i recykling oraz przyszłość branży i wpływ pandemii.

Podczas wydarzenia będzie możliwość spotkania wystawców także w formie indywidualnej. Organizatorzy oferują opcję połączenia się z nimi w czasie rzeczywistym, trybie “jeden na jednego” w celu zadania pytań. Na BAU-Online obecni będą również nasi wysłannicy, którzy #codziennie relacjonować będą dla Państwa wydarzenia targowe.

Bilety są darmowe i nadal dostępne na stronie organizatora.

Zobacz również

Targi BAU Online już za nami

Targi BAU Online już za nami

W tym roku targi BAU odbyły się w wersji online. Nie zastąpiły one tradycyjnych spotkań, ale stanowiły dobrą okazję, by nawiązać kontakt z wystawcami czy poznać nowości produktowe.

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Grupa Mercor zamyka rok 2020 ze znacznym wzrostem i wita w strukturach nową spółkę.

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze w tym roku obecne było podczas targów Bau online. Firma w swoim stoisku prezentowała szereg nowości.

1