Już 80 proc. powierzchni jest zajęte na najbliższe Fensterbau Frontale

Red.: |Data publikacji:

Już 480 firm zarejestrowało się na targi Fensterbau Frontale. Odbędą się one na wiosnę, w 2022 r.

Targi Fensterbau Frontale odbędą się dopiero za rok, a organizatorzy mają już 480 zgłoszonych wystawców. Pochodzą oni z 33 krajów i zarezerwowali 50 tys. mkw. powierzchni targowej. Jest to według organizatorów 80 proc. powierzchni netto w halach targowych. Targi Norymberskie przyznają, że obecne rezerwacje stanowią 89 proc. poziomu z poprzedniej edycji. Stanowi to sygnał, że mimo obecnej pandemii, firmy nadal chcą się spotykać i widzą potrzebę udziału i prezentacji na targach.

W nadchodzącej edycji wykorzystane będą także w dużym stopniu cyfrowe rozwiązania.

Elke Harreiss, dyrektorka Fensterbau Frontale wyjaśnia:

W ciągu roku nastąpił silny wzrost w formatach online. Cyfrowe usługi informacyjne i usługi w zakresie rozwoju zawodowego są obecnie niezbędne i pozostaną ważne nawet po pandemii. Jako wiodące, międzynarodowe targi, dokładamy wszelkich starań, aby nasz program był odpowiednio szeroki i zorientowany na przyszłość.

Kolejne Fensterbau Frontale będą miały miejsce jak zwykle w Norymberdze, w dniach od 29 marca do 1 kwietnia 2022 r. Targi odbywają się co dwa lata, jednak edycja w 2020 została początkowo przełożona, ale ostatecznie odwołana z powodu pandemii. Pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ. Równocześnie z Fensterbau Frontale zaplanowana jest impreza Holzhandwerk.

Zobacz również

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro boleśnie odczuwa spadek koniunktury na rynku budowlanym. Mniejsza ilość zamówień powoduje, że firma nie ma obecnie pracy dla wszystkich pracowników.

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

Jak poinformowała nas firma Sun Winner, w okresie letnim znacznie zwiększyła się dynamika hurtowej sprzedaży pergoli. Przedsiębiorstwo z Łomży zakłada, że w tym roku uda mu się znacznie poprawić wyniki w porównaniu z sezonem 2021.

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

W ostatnim tygodniu naszego konkursu Mecenas Sportu na fotelu absolutnego lidera rozsiadł się zawierciański klub siatkówki Aluronu. Kibice tej drużyny oddali niemal 3 700 głosów.

1