Intensywny początek roku w Prez-Mecie

Red.: |Data publikacji:

Prez-Met intensywnie zaczął ten sezon. Firma od początku tego roku wyposażyła już kilku producentów stolarki w nowe maszyny.

Prez-Met poinformował, że w tym roku zdążył już zainstalować kilka linii do produkcji stolarki otworowej w Polsce. W pierwszych tygodniach lutego firma pracowała w zakładzie Plastbudu w Bochni. Zainstalowana została tu linia do produkcji stolarki z PCW. Linia składa się ze zgrzewarki czterogłowicowej i oczyszczarki naroży. Poza tym jest uzbrojona w elementy umożliwiające wykonanie zgrzewów w technologii bezwypływkowej Precision Line.

Zdjęcie: Facebook

Z kolei Prez-Met w zakładzie firmy Sonarol w Jedwabnem na początku tego roku uruchomił kolejne linie zgrzewająco-czyszczące. Działają one w technologii zgrzewu bezwypływkowego Precision Line. Zgrzewarkę Prez-Metu zainstalował także w styczniu Kowalski Okna. Z kolei na przełomie roku swój park maszynowy rozwinęła Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi Fer-Plast. Producent zainstalował trzy nowe linie produkcyjne, składające się ze zgrzewarek czterogłowicowych, które również pracują w technologii Precision Line. Znajdują się tam również oczyszczarki do naroży.

Prez-Met poinformował także, że pracuje nad swoją stroną internetową. Firma chce, by była ona nowocześniejsza w stosunku do obecnej, czytelna i intuicyjna.

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1