Prez-Met intensywnie zaczął ten sezon. Firma od początku tego roku wyposażyła już kilku producentów stolarki w nowe maszyny.
Prez-Met poinformował, że w tym roku zdążył już zainstalować kilka linii do produkcji stolarki otworowej w Polsce. W pierwszych tygodniach lutego firma pracowała w zakładzie Plastbudu w Bochni. Zainstalowana została tu linia do produkcji stolarki z PCW. Linia składa się ze zgrzewarki czterogłowicowej i oczyszczarki naroży. Poza tym jest uzbrojona w elementy umożliwiające wykonanie zgrzewów w technologii bezwypływkowej Precision Line.

Z kolei Prez-Met w zakładzie firmy Sonarol w Jedwabnem na początku tego roku uruchomił kolejne linie zgrzewająco-czyszczące. Działają one w technologii zgrzewu bezwypływkowego Precision Line. Zgrzewarkę Prez-Metu zainstalował także w styczniu Kowalski Okna. Z kolei na przełomie roku swój park maszynowy rozwinęła Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi Fer-Plast. Producent zainstalował trzy nowe linie produkcyjne, składające się ze zgrzewarek czterogłowicowych, które również pracują w technologii Precision Line. Znajdują się tam również oczyszczarki do naroży.
Prez-Met poinformował także, że pracuje nad swoją stroną internetową. Firma chce, by była ona nowocześniejsza w stosunku do obecnej, czytelna i intuicyjna.
Tagi
Fer-PlastKowalski OknamaszynyoczyszczarkaPlastbudPrecision LinePrez-MetSonarolzgrzew bezwypływkowyzgrzewarkaZobacz również
Wystartował konkurs RenOwacja 2026
Wystartował konkurs RenOwacja 2026. Głosowanie, w którym można oddać głos na najlepszą modernizację energetyczną budynku potrwa do 6 stycznia.
Oknoplast rezygnuje z udziału w Fensterbau Frontale 2026
Jak poinformowała niemiecka spółka producenta okien, Oknoplast Deutschland, zrezygnowała ona z udziału w najbliższej edycji targów Fensterbau Frontale w Norymberdze.
Hydro zamknie zakłady w Europie
Hydro chce optymalizować swoją działalność i zamierza zamknąć pięć zakładów zajmujących się ekstruzją w Europie.


