GEZE zmienia wizerunek

Autor: |Data publikacji:

Geze zmieniło identyfikację wizualną. Firma ma przede wszystkim nowy logotyp. Jest on tak zaprojektowany, by był bardzo czytelny także w mediach cyfrowych.

Nowe logo firmy Geze

Geze to globalna firma, która właśnie zdecydowała o zmianie identyfikacji wizualnej. Będzie ona także wprowadzona w Polsce. Firma przede wszystkim ma nowy logotyp. To napis Geze w kolorze niebieskim na białym tle. Jest również alternatywna wersja logotypu w odwrotnej kolorystyce. Niewielkim zmianom uległa również wykorzystana w znaku firmowym czcionka. Firma określiła także swoje firmowe kolory. Są to znane z poprzedniej identyfikacji wizualnej marki barwy niebieska oraz żółta.

Poprzednie logo firmy Geze

Nowa identyfikacja ma się charakteryzować prostym, jasnym i przemyślanym wzornictwem. Jest to jednak zmiana ewolucyjna niż rewolucyjna, gdyż służy ona ożywieniu marki, a nie zupełnej zmianie wizerunku. Przypomnijmy, że stary logotyp, to żółty napis firmy na granatowym tle.

Nowe kolory Geze to m.in. żółty i niebieski.

Geze ma również swój oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Firma zakończyła rok budżetowy 2017/2018 obrotami na poziomie 100 mln zł. Przedsiębiorstwo nie tak dawno, bo w 2016 r. wybudowało w Warszawie przy ul. Marywilskiej nowy biurowiec i magazyn. Kompleks składa się m.in. z centrum szkoleniowego z salami przeznaczonymi do prowadzenia zajęć, powierzchni biurowych i magazynu.

Zobacz również

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro w USA uruchamia fabrykę schodów strychowych. Mieści się ona w miejscowości Elizabeth City w Karolinie Północnej.

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

W dniach 22–23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XV Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek POiD.

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

Fala protestów w związku z nierozliczonymi umowami w ramach programu „Czyste Powietrze”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zalega z wypłatami pojedynczym firmom nawet po kilkadziesiąt milionów złotych.