Fimtec dostarczył ostatnio maszyny do kilku producentów

Autor: |Data publikacji:

Obecne wakacje były dla Fimteca pracowite. Firma wyposażyła kilka zakładów produkcyjnych w maszyny, a także zmieniła swoją siedzibę.

Fimtec w ostatnich miesiącach wyposażył kilku producentów w maszyny do obróbki stolarki. Pod koniec sierpnia nowa maszyna trafiła do Wilkonu, to producent stolarki aluminiowej i z PCW z Wilczogóry. Firma zdecydowała się na zakup robota do zgrzewania kształtowego w technologii V-Perfect, model RS. Z kolei Hensfort z Przemyśla zmodernizował zakład produkcyjny i rozszerzył park maszynowy o urządzenia do obróbki aluminium. Zainstalowane zostały sterowana numerycznie zagniatarka do naroży DCM 1, zautomatyzowane centrum tnąco-obróbcze LMT 65 i piła dwugłowicowa Blitz 60. Z kolei w połowie lipca nowa maszyna od Fimteca trafiła do Vetro Systems, producenta ścian działowych i ślusarki aluminiowej. Jest to piła dwugłowicowa Blitz Alva 550.

Nowy adres

Fimtec na początku czerwca zmienił także swoją siedzibę. Firma wciąż znajduje się w Wysogotowie, jednak przeniosła się z ulicy Skórzewskiej 27 do lokalizacji przy ulicy Grzybowej 8 B.

 

 

Zobacz również

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska zobowiązały się do współpracy na rzecz zrównoważonego budownictwa. Producenci stolarki drewnianej oraz szkła wspólnie, na bazie swoich technologii, stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym.

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Grupa Inwido, do której wśród producentów okien i drzwi należy m.in. Sokółka, opublikowała właśnie raport. Obejmuje on wyniki z drugiego kwartału roku 2024. Firma podkreśla, że powraca na ścieżkę wzrostu.

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy ogłosiła przejęcie Wesko Locks, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zamków elektronicznych i specjalistycznych.

1