Fensterbau Frontale 2022 – fotorelacja

Autor: |Data publikacji:

W dniach 12-15 lipca 2022 roku odbywają się długo oczekiwane targi Fensterbau Frontale. Do Norymbergi przyjechała liczna reprezentacja branżowa z Polski oraz wiele globalnych marek ze świata stolarki.

Jak dotąd ostatnią edycją Fensterbau Frontale była ta z 2018 roku. Późniejsze były przesuwane lub odwoływane w związku z panującą pandemią koronawirusa. Choć część firm odwołała swoją obecność w tegorocznej imprezie, wystawiło się wiele firm z branży stolarki, w tym z naszego kraju. Oto nasza fotorelacja z tego wydarzenia:

Zobacz również

Forum100 już 23 kwietnia

Forum100 już 23 kwietnia

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna edycja konferencji Forum 100, organizowanej przez Centrum Analiz Branżowych we współpracy z redakcją „Forum Branżowego”.

Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Czytelnicy i Partnerzy, z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam spokoju, nadziei i energii do realizacji nowych planów.

Kryzys mieszkaniowy w Niemczech pogłębia się

Kryzys mieszkaniowy w Niemczech pogłębia się

Niemcy budują za mało i za drogo - tak ocenili eksperci niemieckiego rynku mieszkaniowego podczas 17. Wohnungsbau Tag w Berlinie.