Monolit otworzył nowy salon firmowy. Producent zdecydował się na ulokowanie sklepu w Centrum Handlowym Fasty w Białymstoku.
Nowy, fabryczny salon okien i drzwi Monolit został otwarty w lipcu w Białymstoku. Producent przyznaje, że sklep powstał jako odpowiedź na duże zainteresowanie klientów stolarką. W nowej placówce handlowej znajduje się szeroka ekspozycja okien i drzwi, co pozwoli zapoznać się z ofertą firmy.
Sklep wyróżnia się tym, że jest miejscem, w którym klienci otrzymają fachowe wsparcie. Oferowane jest tu doradztwo właściwego doboru stolarki, ale także prawidłowego jej montażu. Monolit zainwestował w odpowiednie przygotowanie pracowników handlowych i montażystów. Ci drudzy są przeszkoleni pod kątem różnych technik montażowych, gdyż firma uznała, że obecnie duża część instalacji okien jest wykonywana nieprawidłowo.
Zobacz również
Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie” dostępne na naszym portalu
Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie”. Sprawdź, jak skutecznie prowadzić marketing i wdrażać nowoczesne oprogramowanie w firmie.
„Gwiazdy Rankingu Buildera” dla branży stolarki
Gwiazdy Rankingu Buildera to zestawienie firm o najlepszej sytuacji finansowej. Kolejna edycja zakończyła się na początku kwietnia 2025 r.
XXXIV Forum 100 – fotorelacja
W ubiegłym tygodniu odbyła się XXXIV edycja Forum 100. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części fotorelacji.