DTM System chce podbić niemiecki rynek

Red.: |Data publikacji:

DTM z Bydgoszczy planuje ekspansję zagraniczną. Firma zamierza w pierwszej kolejności zwiększyć sprzedaż na rynku niemieckim i w tym celu pracuje nad nową kampanią reklamową.

DTM to producent m.in. automatyki do bram i systemów kontroli dostępu. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, gdzie znajduje się także zakład produkcyjny. W ostatnim czasie w przedsiębiorstwie postanowiono, by zwiększyć eksport, w pierwszej kolejności do Niemiec. DTM chce przede wszystkim oferować na tym rynku automatykę bramową. Obecnie przedstawiciele polskiej firmy prowadzą rozmowy z niemieckim dystrybutorem, który już bezpośrednio będzie oferował produkty niemieckim klientom.

DTM System prezentował swoją ofertę także podczas tegorocznych targów Budma

Firma planuje także przeprowadzić kampanię reklamową w Niemczech. Rozpocznie się ona w kwietniu. W branżowych pismach pojawią się reklamy, ale także akcja prowadzona będzie w Internecie, gdzie będą stosowane takie narzędzia, jak np. marketing śledzący. Jednym z pomysłów na promocję jest także uczestnictwo w targach osłonowych R+T, które odbędą się w 2021 r. w Stuttgarcie.

Na rynku niemieckim jest obecnie wiele firm, które proponują automatykę bramową. Co zatem DTM System ma wyjątkowego do zaproponowania niemieckiemu klientowi? Jak oceniają przedstawiciele firmy, zaletą polskiej firmy jest bardzo atrakcyjny dla klienta za Odrą stosunek ceny do jakości. Jest to pewna przewaga nad innymi, lokalnymi firmami.

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1