Dormakaba świętuje rekordowe wyniki

Red.: MR |Data publikacji: 2021-07-09

Dormakaba podsumowała właśnie rok finansowy. Dla polskiego oddziału czerwiec był rekordowy pod kątem wyników handlowych.

Dormakaba zamknęła właśnie rok finansowy, zaczął się on 1 lipca 2020 i zakończył 30 czerwca. Firma nie podaje dokładnych danych, będą one opublikowane przez centralę firmy dopiero na początku września. Jednak już teraz polski oddział informuje, że sprzedaż w czerwcu była rekordowa pod kątem handlowym. Dormakaba przyznaje, że na te dobre wyniki przyczyniła się m.in. kumulacja i zakończenie wielu wcześniej realizowanych projektów. Z okazji zakończenia roku finansowego firma zorganizowała dla pracowników drobną uroczystość – do siedziby firmy przyjechał food truck z burgerami.

Pracownicy firmy Dormakaba świętują rekordowe roczne wyniki.

Inną uroczystość firma zorganizowała dla jednego ze swoich pracowników – Ryszarda Cybulskiego, który od lipca przeszedł na emeryturę. Pan Ryszard przepracował w serwisie Dormakaby 24 lata, w ostatnich latach zarządzał tym działem. To osoba, która jest dobrze znana klientom firmy.

Dariusz Marczuk dyrektor generalny Dormakaby (po lewej) i Ryszard Cybulski, były dyrektor serwisu, już na emeryturze.

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1