Donimet dołącza do Assa Abloy

Autor: |Data publikacji:

Zakończyła się fuzja pomiędzy Assa Abloy Mercor Doors a polskim producentem drzwi specjalistycznych Donimet. Jest to realizacja strategii rozwoju szwedzkiej firmy, która chce poszerzyć asortyment produktów i umacniać swoją rynkowa pozycję na rynku zabezpieczeń drzwiowych.

Oficjalnie firma Donimet dołączyła do Assa Abloy 1 lipca 2020 r.

Bartosz Kaczorowski, dyrektor zarządzający Assa Abloy w Polsce:

Jestem przekonany, że Donimet uzupełni i rozszerzy ofertę Assa Abloy Mercor Doors. Nasze wieloletnie doświadczenie będzie dla Donimetu okazją do dynamicznego rozwoju. W najbliższych dniach rozpoczniemy integrację, co pozwoli naszym firmom w pełni wykorzystać wszystkie przyszłe możliwości na rynku, a klientom zapewni najwyższy serwis z możliwych. Chciałbym powitać cały zespół Donimet i życzyć powodzenia w podróży z nami.

Donimet to rodzinna firma założona w 1988 r. Specjalizuje się w produkcji specjalistycznych drzwi antywłamaniowych, drzwi kuloodpornych, drzwi do magazynów broni, rozwiązań do transformatorowni, cel więziennych, i wielu innych. Współpracuje z polską armią i służbami mundurowymi. Swoje produkty eksportuje m.in. do Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, Belgii, Czech i Rumunii.

W ostatnich latach Donimet zainwestował ponad 3 mln zł w swój park maszynowy, o czym pisaliśmy TUTAJ.

 

Zobacz również

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro w USA uruchamia fabrykę schodów strychowych. Mieści się ona w miejscowości Elizabeth City w Karolinie Północnej.

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

W dniach 22–23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XV Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek POiD.

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

Fala protestów w związku z nierozliczonymi umowami w ramach programu „Czyste Powietrze”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zalega z wypłatami pojedynczym firmom nawet po kilkadziesiąt milionów złotych.