Dilerzy Eko-Okien zwiększą swoją sprzedaż w roku 2023

Red.: |Data publikacji:

Kornickie Eko-Okna, lider rynku stolarki w Polsce, przygotowuje się do startu projektu, który pozwoli dystrybutorom zwiększyć sprzedaż produktów stolarki otworowej w 2023 roku. Informacje o tym firma przekaże swoim dilerom już za tydzień, na firmowym stoisku w hali nr 5 poznańskiej Budmy.

Wydarzenie jakim jest BUDMA, to świetna okazja do spotkań biznesowych, zobaczenia produktów i innowacyjnych rozwiązań na żywo. W przypadku firmy Eko-Okna S.A. będzie to również możliwość dołączenia do nowatorskiego projektu. A oto, co mówi o tym Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okna:

 Do wdrożenia projektu przygotowywaliśmy się bardzo starannie. Zaplanowaliśmy działania, które zapewnią współpracującymi z nami dystrybutorami zwiększenie sprzedaży okien, drzwi i bram garażowych. Aktualnie rozmawiamy z najstarszymi stażem partnerami biznesowymi. Wszyscy jednogłośnie twierdzą, że wezmą udział w nowym projekcie, który pokaże jak zwiększyć sprzedaż i zyski nawet o kilkanaście procent. Zapraszamy na targi BUDMA – tam dowiecie się więcej. Osoby otwarte na współpracę w nowym projekcie będą mogły zapisać się na wydarzenie podczas targów BUDMA. Uchylę rąbka tajemnicy – będzie to gotowe narzędzie, które wesprze współpracujących z Eko-Oknami dystrybutorów. Ich zyski w 2023 roku wzrosną!

Podczas poznańskich targów Eko-Okna SA świętować będzie swoje 25-lecie. Z tej okazji producent z Kornic przygotował wiele premier produktowych. Warto też zobaczyć na żywo Złotego Medalistę Międzynarodowych Targów Poznańskich 2023 – aluminiowy system drzwi przesuwnych Cor Vision. – mówi Marzena Bauerek, kierownik marketingu Eko-Okien. – Zapraszamy serdecznie do rozmów biznesowych, poznania naszej firmy, produktów i innowacyjnych rozwiązań. Będziemy w pawilonie nr 5 na stoisku nr 42 .

artykuł budma

Zobacz również

Szwajcarski rynek się kurczy

Szwajcarski rynek się kurczy

Z podsumowania szwajcarskiego rynku stolarki za 2022 rok wynika, że od kilku lat regularnie spada produkcja okien w tym kraju. Pocieszeniem może być fakt, że stolarka drewniana i ślusarka aluminiowa notują rekordowe wyniki.

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych będzie notował spadki popytu. W najbliższych latach wzrost wolumenu sprzedaży będzie maksymalnie na 1,7 proc.

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Jak wynika z danych zebranych przez instytut badań rynku Branchenradar.com, rynek zewnętrznych drzwi wejściowych w Niemczech w 2022 roku urósł, ale nie za sprawą wzrostu popytu.

1