Wielkie spotkanie branży stolarki w końcu na żywo!

Red.: |Data publikacji:

Przed nami 28. edycja Forum 100. Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej w dniu 26 kwietnia 2022 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Na uczestników czekają znakomici prelegenci, duża dawka wiedzy i najaktualniejsze tematy.

Wiosenne spotkania menadżerów z czołowych firm polskiej branży stolarki mają już wieloletnią tradycję. Po wymuszonych pandemią koronawirusa spotkaniach online, najbliższa edycja będzie w końcu okazją do bezpośredniego uczestnictwa, ponieważ odbędzie się ona w formule hybrydowej. Forum 100 to od wielu lat platforma wymiany doświadczeń, jak i omawiania aktualnych i przyszłych trendów. Tak będzie również w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego, które gościć będzie osoby odpowiedzialne za marketing i sprzedaż w topowych firmach branży okienno-drzwiowej.

grafika OFS 2022 1920x840

Tym razem tematyka Forum 100 skupi się na digitalizacji sprzedaży i marketingu w branży stolarki. Eksperci oraz analitycy rynku opowiedzą o ścieżkach zakupowych klientów i coraz większej roli internetu w procesie zakupowym.

By wziąć w nim udział w Forum 100 wystarczy wejść na stronę wydarzenia  (eventory.cc/event/forum-100-digitalizacja) i kupić bilety przez platformę Eventory. Jeśli są Państwo klientami Centrum Analiz Branżowych lub Forum Branżowego, prosimy o kontakt z Justyną Hennig.

Oto zagadnienia, które zostaną poruszone podczas Form 100:

  • Jak Polacy kupują okna i drzwi
  • Promocja sprzedaży offline przy wykorzystaniu kanałów komunikacji online
  • BIM dla marketingu i sprzedaży
  • Zarządzanie marką w Internecie
  • Czy warto inwestować w SEO?
  • Automatyzacja marketingu w e-commerce

Od zawsze celem spotkań w ramach Forum 100 było nie tylko przedstawianie obecnej rzeczywistości, ale wskazywanie też kierunków rozwojowych branży stolarki, wyłapywanie rodzących się trendów oraz szukanie odpowiedzi na jeszcze niezadane pytania. Ten cel przyświeca nam również podczas 28. edycji tego, jakże istotnego, spotkania branżowego.

XXVIII spotkanie Forum 100

26 kwietnia 2022

Centrum Olimpijskie Polskiego Komitetu Olimpijskiego,

Warszawa, Wybrzeże Gdyńskie 4

 

Zobacz również

Strategiczne decyzje producentów profili z PCW

Strategiczne decyzje producentów profili z PCW

Grupa Rehau podjęła decyzję o sprzedaży swojej działalności w Rosji. Inny znów producent profili, Profine, ogłosił inwestycję w Serbii.

Anwis zwiększa dynamikę sprzedaży Grupy Warema

Anwis zwiększa dynamikę sprzedaży Grupy Warema

Grupa Warema podsumowała globalne wyniki za 2021 r. Firma osiągnęła wzrost przychodów o 10 proc. Do wysokich wyników przyczyniła się także działalność Anwisu.

Kongres Stolarki Polskiej za nami

Kongres Stolarki Polskiej za nami

W dniu 27 maja w Warszawie odbył się Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Była to już 12. edycja tej imprezy. Głównymi tematami spotkania były: sytuacja gospodarcza, ekologia oraz marketing.

1