Deceuninck Poland z nowym dyrektorem sprzedaży

Red.: |Data publikacji:

Rafał Osiński został nowym dyrektorem sprzedaży Deceuninck Poland. W nowej roli mieliśmy okazję zobaczyć go już podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2022.

Z początkiem października 2022 roku Rafał Osiński objął funkcję dyrektora sprzedaży w Deceuninck Poland. Będzie odpowiadał za sprzedaż w Polsce, Ukrainie i krajach Bałtyckich. Osiński będzie zarządzał zespołem menadżerów sprzedaży ds. obiektów oraz systemów okiennych i tarasowych.

Rafał Osiński, nowy dyrektor sprzedaży w Deceuninck Poland:

Przede mną nowe wyzwania, którym mam nadzieję sprostać wspólnie z naszym profesjonalnym i doświadczonym zespołem handlowców oraz dzięki wsparciu działu technicznego i sprawnej logistyce. Jesteśmy gotowi, by wspierać naszych partnerów biznesowych w rozwijaniu przewagi konkurencyjnej w tym wymagającym czasie dzięki naszej wyjątkowej ofercie, doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu zespołu.

Drogi zawodowe Osińskiego wielokrotnie krzyżowały się z polskim oddziałem firmy Deceuninck. Przez lata był on przedstawicielem handlowym tej firmy, a następnie objął funkcję Business Unit Managera. Zajmował się nie tyko profilami budowlanymi, ale był też odpowiedzialny za wprowadzenie na polski rynek tarasów kompozytowych, funkcjonujących pod marką Twinson.

Rafał Osiński jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu marketingu i zarządzania. Ukończył też studia Franklin University Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Poprzednim miejscem pracy Rafała Osińskiego była firma Roto Frank Okucia Budowlane, gdzie piastował stanowiska dyrektora sprzedaży. Teraz jego miejsce w Roto zajął Mirosław Bogdalski, dotychczas odpowiedzialny za sprzedaż w obszarze „Polska Południowa” (pisaliśmy o tym TUTAJ). Bogdalski jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej, z Roto Frank Okucia Budowlane związany jest od 1999 roku.

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1