Targi Budma w lutym odwołane!

Red.: |Data publikacji:

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma i towarzyszące im Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windoor-Tech, które były zaplanowane na luty 2021 r. zostały przełożone. 

Wydarzenie odbyć się ma w nowym terminie – w dniach 23-26 listopada 2021 roku. Budma i Windoor-Tech będą wzbogacone o program Targów Branży Szklarskiej Glass oraz Targów Branży Kamieniarskiej Stone.

Jak powiedziała nam przedstawicielka grupy MTP, również i na ten termin wstępnie planowana jest forma hybrydowa, co oznacza, że wybrane wydarzenia odbędą się online.

Grupa MTP, organizator targów:

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, i po rozmowach z Partnerami biznesowymi, mamy uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na luty 2021 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma, a także Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windoor-Tech będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego branża jest od wielu lat przyzwyczajona.

W rozmowie z nami, przedstawicielka grupy MTP podkreślała, że decyzja o przełożeniu terminu targów wypłynęła z długotrwałej obserwacji rynku. Z uwagi na to, że wystawcy często przygotowują się do targów z dużym wyprzedzeniem, grupa uznała, że ważne jest, by ogłosić decyzję o przełożeniu terminu możliwie jak najwcześniej i nie czekać z nią do ostatniej chwili.

Organizator Budmy bardzo długo zapewniał, że przygotowania do wydarzenia przebiegają w sposób niezakłócony i, jeśli sytuacja się nie zmieni, wydarzenie odbędzie się w normalnym terminie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz również

Najwięksi producenci stolarki w USA

Najwięksi producenci stolarki w USA

W tym sezonie polska branża stolarki znacznie poprawiła swoje wyniki eksportowe na amerykańskim rynku, a ten ma ogromny potencjał. Może o tym świadczyć liczny „klub miliarderów” wśród tamtejszych producentów.

Dobre półrocze w Fart Produkt

Dobre półrocze w Fart Produkt

Fart Produkt minione półrocze zalicza do udanych. Dobre wyniki udało się osiągnąć m.in. dzięki wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech podsumował wyniki za drugi kwartał. Spółka odnotowała wzrost wartości przychodów, wyższe są także koszty. Podjęła też kroki, by wycofać się z rynku NewConnect.

1