Targi Budma w lutym odwołane!

Red.: AK |Data publikacji: 2020-11-09

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma i towarzyszące im Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windoor-Tech, które były zaplanowane na luty 2021 r. zostały przełożone. 

Wydarzenie odbyć się ma w nowym terminie – w dniach 23-26 listopada 2021 roku. Budma i Windoor-Tech będą wzbogacone o program Targów Branży Szklarskiej Glass oraz Targów Branży Kamieniarskiej Stone.

Jak powiedziała nam przedstawicielka grupy MTP, również i na ten termin wstępnie planowana jest forma hybrydowa, co oznacza, że wybrane wydarzenia odbędą się online.

Grupa MTP, organizator targów:

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, i po rozmowach z Partnerami biznesowymi, mamy uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na luty 2021 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma, a także Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windoor-Tech będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego branża jest od wielu lat przyzwyczajona.

W rozmowie z nami, przedstawicielka grupy MTP podkreślała, że decyzja o przełożeniu terminu targów wypłynęła z długotrwałej obserwacji rynku. Z uwagi na to, że wystawcy często przygotowują się do targów z dużym wyprzedzeniem, grupa uznała, że ważne jest, by ogłosić decyzję o przełożeniu terminu możliwie jak najwcześniej i nie czekać z nią do ostatniej chwili.

Organizator Budmy bardzo długo zapewniał, że przygotowania do wydarzenia przebiegają w sposób niezakłócony i, jeśli sytuacja się nie zmieni, wydarzenie odbędzie się w normalnym terminie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz również

Nowe współczynniki U tylko dla nowych budów !

Nowe współczynniki U tylko dla nowych budów !

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii opracowało projekt rozporządzenia, wprowadzający okres przejściowy dotyczący wymogu Ud i Uw.

Eksport stolarki z Polski stale rośnie

Eksport stolarki z Polski stale rośnie

Eksport stolarki rośnie. Eksperci z Santander Bank policzyli, że ten rok zakończy się 3-procentowym wzrostem sprzedaży za granicę.

Kamień milowy w niemieckiej polityce mieszkaniowej!

Kamień milowy w niemieckiej polityce mieszkaniowej!

Rząd federalny Niemiec przyjął projekt ustawy, która opiera się na zaleceniach komisji ds. gruntów budowlanych i ma na celu ułatwienie samorządom zbywanie działek budowlanych. Dzięki temu u naszych zachodnich sąsiadów ma powstawać więcej mieszkań – to dobra wiadomość dla naszej branży.

1