Branżowisko #207 – Targi BAU 2023. Premiery Aluronu

Red.: |Data publikacji:

W 207. odcinku podcastu Branżowisko zabieramy Was do Monachium, gdzie w dniach 17-22 kwietnia odbyły się długo oczekiwane targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2023. Robert Klos oraz Paweł Gregorczyk opowiadają  o tym wydarzeniu z perspektywy branży stolarki, wymieniają największe atuty tegorocznej imprezy, wspominają najciekawsze premiery oraz stoiska. Nie zabrakło też plotek, które krążyły po wystawowych halach w Niemczech.

Odcinek nagrywany był w gościnnych progach stoiska firmy Aluron z Zawiercia. Dlatego też wykorzystaliśmy okazję, by porozmawiać z przedstawicielami tego systemodawcy o zaprezentowanych na targach produktach, wrażeniach z imprezy w Monachium oraz o szansach, jakie niosą za sobą tak ogromne międzynarodowe wystawy. Gośćmi naszej audycji byli: Katarzyna Bieńkowska, dyrektor regionalna sprzedaży oraz Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy.

Zapraszamy więc do audycji, którą można określić hasłem „BAU 2023 w pigułce”. Miłego słuchania/oglądania!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

 

Zobacz również

Wymiana okna? Prosta sprawa

Wymiana okna? Prosta sprawa

Jak wygląda wymiana okien w mieszkaniu? To proste, pokazujemy Wam ten proces krok po kroku.

Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

W ostatnim odcinku przed wakacjami omawiamy wyniki budownictwa w maju, a także rozmawiamy o sytuacji w Grybowie, gdzie znajduje się firma Goran. To również ostatni odcinek poprowadzony przez Pawła Gregorczyka, współtwórcę podcastu. Dziękujemy Paweł!

Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

W tym odcinku podcastu Branżowisko omawiamy pierwszy etap działania Koalicji Termomodernizacji. Co udało się osiągnąć przez ostatnie półrocze? Ilu jest doradców ds. dotacji w całej Polsce? Z jakimi wyzwaniami zmierzą się koalicjanci w II etapie? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w tej audycji.

1