Branżowisko #207 – Targi BAU 2023. Premiery Aluronu

Autor: |Data publikacji:

W 207. odcinku podcastu Branżowisko zabieramy Was do Monachium, gdzie w dniach 17-22 kwietnia odbyły się długo oczekiwane targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2023. Robert Klos oraz Paweł Gregorczyk opowiadają  o tym wydarzeniu z perspektywy branży stolarki, wymieniają największe atuty tegorocznej imprezy, wspominają najciekawsze premiery oraz stoiska. Nie zabrakło też plotek, które krążyły po wystawowych halach w Niemczech.

Odcinek nagrywany był w gościnnych progach stoiska firmy Aluron z Zawiercia. Dlatego też wykorzystaliśmy okazję, by porozmawiać z przedstawicielami tego systemodawcy o zaprezentowanych na targach produktach, wrażeniach z imprezy w Monachium oraz o szansach, jakie niosą za sobą tak ogromne międzynarodowe wystawy. Gośćmi naszej audycji byli: Katarzyna Bieńkowska, dyrektor regionalna sprzedaży oraz Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy.

Zapraszamy więc do audycji, którą można określić hasłem „BAU 2023 w pigułce”. Miłego słuchania/oglądania!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

 

Zobacz również

Branżowisko Extra – Aluplast

Branżowisko Extra – Aluplast

Pełna rozmowa z Michałem Maciejewskim i Marcinem Szewczukiem, dyrektorem handlowym i dyrektorem marketingu w Aluplast.

Branżowisko #227 – Czy to były najlepsze targi od lat?

Branżowisko #227 – Czy to były najlepsze targi od lat?

Paweł Gregorczyk i Karol Klos znowu nadają! Odcinek "Branżowiska" prosto z targów Fensterbau Frontale 2026 w Norymberdze.

Branżowisko Extra – Primo

Branżowisko Extra – Primo

Pełna rozmowa z Marcinem Blochem i Tomaszem Głąbem, specjalistami z firmy Primo, która jest rozszerzeniem rozmowy z 226 odcinka podcastu "Branżowisko".