Ten odcinek Branżowiska nie tylko nagrywany był podczas targów BUDMA 2023, ale jest im w całości poświęcony! Skorzystaliśmy z gościnności firmy Fimtec-Polska, by na największym stoisku w historii tych targów budowlanych (1251 mkw.) podsumować czterodniowe wydarzenie, które odbyło się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przy okazji porozmawialiśmy z przedstawicielami Fimtec-Polska (Rafał Czerwiński, dyrektor handlowy oraz Grzegorz Rosłaniec, dyrektor techniczny) o ich efektownym stoisku, 25-leciu firmy, kierunkach inwestycyjnych polskiej branży stolarki oraz o finalizowanych na BUDMIE nowych kontraktach.
Czy te międzynarodowe targi budownictwa i architektury oceniamy w kategoriach sukcesu czy rozczarowania? Co nam się najbardziej podobało a co najmniej przypadło nam do gustu? Jakie gorące plotki usłyszeliśmy w halach targowych? O tym wszystkim dowiecie się w tym odcinku podcastu!
Miłego słuchania/oglądania!
W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.
- Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
- Słuchaj nas na Spotify
- Słuchaj nas na Apple Podcasts
- Słuchaj nas na Google Podcasts
- Słuchaj nas na Spreaker
- Słuchaj nas w Empik Go
Tagi
audycjaBudmafimtecFimtec Polskamaszyny do aluminiummaszyny do PCWpodcastpodcast Branżowiskopoznańtargi budowlaneZobacz również
Branżowisko #228 – Ceny komponentów idą w górę. Czy obecność na targach nadal się opłaca?
Nowy odcinek "Branżowiska" już dostępny. W najnowszym wydaniu podcastu rozmawiamy o wzroście cen komponentów, a także o tym jak sprawić by obecność na targach branżowych była opłacalna.
Branżowisko Extra – Aluplast
Pełna rozmowa z Michałem Maciejewskim i Marcinem Szewczukiem, dyrektorem handlowym i dyrektorem marketingu w Aluplast.
Branżowisko #227 – Czy to były najlepsze targi od lat?
Paweł Gregorczyk i Karol Klos znowu nadają! Odcinek "Branżowiska" prosto z targów Fensterbau Frontale 2026 w Norymberdze.



