Branżowisko #144 – Budma 2022. Nowy potentat na rynku okien drewnianych?

Red.: |Data publikacji:

W 144. odcinku podcastu Branżowisko podsumowujemy targi BUDMA, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Poznaniu. Czy branża stolarki była na nich obecna? Jak wyglądała frekwencja? Czy zaprezentowano ciekawe produkty? Odpowiedzi na te pytania padają w naszej audycji. Ponadto omawiamy ambitne plany Eko-Okien, które chcą bardzo mocno zaznaczyć swoją obecność w segmencie stolarki drewnianej. Ponadto producent z Kornic nadal planuje rozwijać pozostałą produkcję, bo w Kędzierzynie Koźlu planuje wybudować potężny zakład.

Nie zabrakło oczywiście też skrótu pozostałych wiadomości z branży stolarki, które pojawiły się w naszym serwisie w ubiegłym tygodniu. Krótki Przegląd Ekonomiczny to z kolei podsumowanie ubiegłorocznych wyników takich firm jak Porta KMI Poland, KAEMDE, Assa Abloy oraz Somfy. Skoro już o pieniądzach mowa, nie zabrakło oczywiście naszego działu Stoll Street, w którym inwestujemy wirtualne pieniądze w spółki z branży stolarki. Czy nadal jesteśmy na dwucyfrowym plusie, jak w poprzednim tygodniu? Na koniec oczywiście suchar.

Miłego słuchania/oglądania!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.


Zobacz również

Branżowisko #177 – Glasstec 2022. Redukcja zatrudnienia w branży

Branżowisko #177 – Glasstec 2022. Redukcja zatrudnienia w branży

W 177. odcinku podcastu Branżowisko opowiemy Wam o targach Glasstec, które odbyły się w dniach 20-23 września w Düsseldorfie. To wiodąca impreza branży szklarskiej, która została zorganizowana po raz pierwszy po czteroletniej przerwie związanej z pandemią.

Branżowisko #176 – Hakerzy niepokoją branżę. Stabilność i współpraca kluczem do sukcesu Roto

Branżowisko #176 – Hakerzy niepokoją branżę. Stabilność i współpraca kluczem do sukcesu Roto

W 176. odcinku podcastu Branżowisko gościmy w siedzibie firmy Roto Frank Okucia Budowlane. Przedsiębiorstwo świętuje w tym roku 30-lecie obecności w Polsce, o czym porozmawialiśmy z Pawłem Szkodziakiem, dyrektorem ds. marketingu tej firmy.

Plusy, minusy #24 – Czy Wielka Brytania to eksportowa szansa polskiej stolarki?

Plusy, minusy #24 – Czy Wielka Brytania to eksportowa szansa polskiej stolarki?

Powakacyjny odcinek podcastu „Plusy, minusy. Analizy branży stolarki” to przedsmak tematyki, która będzie poruszana podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2022. Wydarzenie...

1