Branżowi Ambasadorzy Polskiej Gospodarki

Red.: MR |Data publikacji: 2021-10-13

Business Centre Club po raz kolejny przyznał nagrody Ambasador Polskiej Gospodarki. W grupie laureatów znalazły się także firmy z branży stolarki otworowej.

W Warszawie, w Pałacu Lubomirskich, po raz kolejny poznaliśmy zwycięzców w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. To wyróżnienie organizowane przez BCC przyznawane jest dla tych przedsiębiorstw, które osiągają duże sukcesy na rynkach zagranicznych. W tegorocznej edycji, podczas uroczystej gali, nagrody odebrali także przedstawiciele branży stolarki otworowej. Wśród laureatów byli Alu-Pro, dostawca m.in. ramek dystansowych, który otrzymał nagrodę w kategorii Najwyższa Jakość, producent stolarki Amberline, który został wyróżniony w kategorii Marka Europejska oraz Drutex, który otrzymał nagrodę w kategorii Firma Globalna.

Laureaci konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Foto: BCC

BCC przyznaje nagrodę Ambasador Polskiej Gospodarki w kilku kategoriach. Przede wszystkim Eksporter– wyróżnienie trafia do firm, które wyróżniają się wysokim poziomem eksportu towarów bądź usług. Firma Globalna – tu docenione są przedsiębiorstwa inwestujące za granicą, Kreator Rozwiązań XXI Wieku to firma inwestująca w nowoczesne rozwiązania, Marka Europejska – firma znana jest w Europie i kojarzona z wysoką jakością, Partner Firm Zagranicznych – tu doceniana jest  świetnie współpraca z firmami zagranicznymi i Najwyższa Jakość – przedsiębiorstwo dba o wysokie standardy w działalności.

Zobacz również

Roszady w branży maszynowej

Roszady w branży maszynowej

Biesse Group przejęła 100 proc. udziałów Forvet Costruzione Macchine Speciali. Wartość umowy to około 41 mln euro.

Mamy już 3 lata!

Mamy już 3 lata!

Serwis ForumBranzowe.com obchodzi dziś trzecie urodziny! Oficjalnie wystartowaliśmy podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018 na PGE Narodowym. Jak rozwijał się w tym czasie nasz portal?

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Złota Setka Firm Podkarpacia to zestawienie największych firm w regionie. Właśnie poznaliśmy przedsiębiorstwa, które dobrze poradziły sobie w 2020 r.

1