Błaszczykowski znów twarzą Drutexu?

Autor: RK |Data publikacji: 2018-11-18

We wtorek nasza kadra piłkarska gra z Portugalią, a transmisji meczu towarzyszyć będzie spot reklamowy Drutexu. Na boisku pojawi się prawdopodobnie Jakub Błaszczykowski.

Przed 4 laty piłkarze byli już bohaterami kampanii reklamowej Drutexu. fot.Drutex

Prasa sportowa rozpisuje się ostatnio o możliwym sponsorowaniu przez Drutex jego pensji przy ewentualnym powrocie do drużyny Wisły Kraków. Pomimo niewątpliwej sympatii wzajemnej piłkarza i producenta okien, nie wydaje się to prawdopodobne. Roczna pensja Błaszczykowskiego w Wolfsburgu wynosi obecnie 2,5 mln euro, a to więcej niż Drutex wydawał dotąd na całą drużynę Bytovii, ze sponsorowania której dopiero co się wycofał. Oczywiście jest możliwe, że chodzi o niższe uposażenie piłkarza, a wtedy producent z Bytowa mógłby kalkulować takie jego zaangażowanie, że Jakub Błaszczykowski stałby się twarzą działań marketingowych Drutexu. Czas pokaże…

 

Pewne jest natomiast, że pracowników i produkty Drutexu spotkać będzie można już za chwilę na paryskich targach Equip’Baie. Na Międzynarodowych Targach Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych, które odbędą się 20-23 listopada w Paryżu, firma obecnie będzie ze 150-metrowym stoiskiem w hali nr 1 (st. N49). Potem, w styczniu ekspozycję Drutexu będzie można zwiedzić na BAU w Monachium, a w lutym na poznańskiej Budmie. Wcale nie jest wykluczone, że na jednej z tych imprez pojawić  się może zaprzyjaźniony z bytowskim producentem Jakub Błaszczykowski.

Zobacz również

KNELSEN zakończył rok na dużym plusie

KNELSEN zakończył rok na dużym plusie

Knelsen z siedzibą w Niemczech zakończył rok 2018 dużym wzrostem sprzedaży, był on wyższy o 47 proc. w porównaniu do roku 2017. Firma zamierza w 2020 r. rozpocząć budowę nowej hali fabrycznej.

Grupa Mercor rośnie także w styczniu

Grupa Mercor rośnie także w styczniu

W styczniu Grupa Mercor pozyskała zamówienia o wartości 26,3 mln zł, co w porównaniu z wartością 24,9 mln zł ze stycznia 2018 roku, oznacza wzrost o 6 proc.

#10YearsChallenge – jak zmienili się liderzy branży  w ciągu dekady?

#10YearsChallenge – jak zmienili się liderzy branży w ciągu dekady?

Obecnie w mediach społecznościowych króluje wyzwanie #10YearsChallenge, w ramach którego publikuje się swoje aktualne zdjęcie oraz sprzed dziesięciu lat. Nasza redakcja również postanowiła dokonać podróży w przeszłość – sprawdziliśmy, jak wyglądała lista liderów w branży dekadę temu i jak się prezentuje obecnie.