Bilety na OFS 2022 już dostępne!

Red.: |Data publikacji:

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie naszej branży, jakim bez wątpienia jest Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022. Bilety na nie są już dostępne. Zobacz szczegóły!

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022 odbędzie się w dniach 18-19 października 2022 roku w Ożarowie Mazowieckim (MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel). Będzie to pierwsza edycja, która odbędzie się w formule dwudniowej.

Tematyka OFS 2022 jest odpowiedzią na rynkową rzeczywistość ostatnich sezonów oraz prognoz na najbliższe miesiące. Będzie ona kręcić się bowiem wokół eksportu polskiej stolarki, który może okazać się kluczowy dla naszej branży. Po latach stałych wzrostów najbliższe sezony mogą przynieść znacznie więcej wyzwań, które negatywnie odbiją się na wynikach sprzedażowych rodzimych firm. I to właśnie w sprzedaży zagranicznej można doszukiwać się możliwości kontynuowania rozwoju naszej stolarki. Dlatego prelegenci Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2022 przedstawią nowe rynki (m.in. USA, Kanada, Wielka Brytania, Ukraina), które mogą okazać się źródłem dynamicznych wzrostów polskich producentów, ale i te kierunki eksportowe, w których jesteśmy już aktywni, ale nadal możemy poprawiać na nich sprzedaż.

Gościem specjalnym OFS 2022 będzie dr Jacek Bartosiak, założyciel i właściciel Strategy&Future, autor poczytnych książek o tematyce geopolitycznej i geostrategicznej. Przedstawi on uczestnikom spotkania wiedze na temat wpływu nowej rzeczywistości gospodarczej w Europie i na świecie na polską branżę stolarki.

Dzięki dwudniowej formuły tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Forum Stolarki, Gala Liderów Rynku Stolarki będzie miała jeszcze bardziej uroczysty charakter. Będzie ona zwieńczeniem pierwszego dnia imprezy. Które firmy okażą się liderami w poszczególnych kategoriach? Odpowiedź poznamy już 18 października.

Bilety na OFS 2022 już są dostępne. Szczegóły wraz z aktualną agendą dostępne są na stronie Centrum Analiz Branżowych. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1