Aluron z Superpucharem. Medaliści olimpijscy zapraszają na Ogólnopolskie Forum Stolarki

Autor: |Data publikacji:

Medaliści olimpijscy i zdobywcy siatkarskiego Pucharu Polski z Aluron Wartą Zawiercie – Mateusz Bieniek i Aaron Russell zapraszają na Ogólnopolskie Forum Stolarki. W środę z zespołem świętowali zdobycie Superpucharu Polski. Z innych wieści w temacie sponsoringu, DRE i Oknamix zaangażowały się we wsparcie lokalnych sportowców.

Aluron Superpuchar Kryspin BaranAL-KO Superpuchar dla Aluronu

W środę 25 września Aluron Warta Zawiercie zdobył Superpuchar Polski. Tegoroczny mecz o siatkarski AL-KO Superpuchar odbył się w Hali Spodek w Katowicach, gdzie zgromadziło się ponad 9000 widzów. Na parkiecie na przeciw siebie stanęli mistrzowie kraju Jastrzębski Węgiel, oraz zdobywcy Pucharu Polski z Zawiercia. Rywalizację na żywo obserwowali również nasi wysłannicy.

Spotkanie od początku miał wyrównany przebieg. Pierwszego seta 25:21 wygrali mistrzowie Polski. Kolejne dwa sety skończyły się takim samym wynikiem, tyle że wygrał je Aluron. Gdy czwartego seta wygrali Jastrzębianie, wiadomo było że mecz o to, kto zgarnie trofeum za Superpuchar Polski, rozstrzygnie tie-break. W nim cztery kolejne piłki meczowe zmarnowali siatkarze z Zawiercia, swoje szanse marnował także Jastrzębski Węgiel. Ostatecznie po długiej batalii Aluron wygrał decydującą część meczu 23:21, po raz pierwszy w historii wznosząc do góry Superpuchar Polski.

Skład Aluronu CMC Warty Zawiercie: Miłosz Zniszczoł, Karol Butryn, Aaron Russell, Jurij Gladyr, Miguel Tavares Rodrigues, Bartosz Kwolek – Luke Perry (libero) oraz Kyle Ensing, Jakub Nowosielski, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner. Trener: Michał Winiarski

Medaliści olimpijscy z Aluron zapraszają na Ogólnopolskie Forum Stolarki

Od niedawna w mediach społecznościowych natknąć się można na film, w którym Mateusz Bieniek i Aaron Russell zapraszają na Ogólnopolskie Forum Stolarki. Bieniek to mistrz świata i wicemistrz olimpijski, natomiast Russell w siatkarskim turnieju Igrzysk Olimpijskich dwukrotnie zdobywał brązowy medal. Tegoroczny OFS odbędzie się w dniach 23-24 października w Hotelu Windsor w Jachrance.

Bilety na wydarzenie

Branża stolarki w obliczu powodzi (AKTUALIZACJA)

Firmy stolarkowe zlokalizowane na południu i zachodzie Polski od kilku dni przeżywają niezwykle trudne chwile. Z powodu ulewnych deszczów wiele miejscowości w tych regionach  znalazło się pod wodą. Sytuacja jest zaś porównywana często do powodzi tysiąclecia z 1997 roku.

Już dziś Forum Webinar #2 – nowości na sezon 2024

Już dziś o godz. 10:30 odbędzie się Forum Webinar, na którym  zaprezentujemy najnowsze trendy w branży stolarki otworowej na sezon 2024.