Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Red.: PG |Data publikacji: 2020-09-18

Firma debesto.com zaczęła tworzyć subiektywne rankingi dla produktów znajdujących się w swojej ofercie. Internetowy dystrybutor stolarki i ślusarki otworowej opublikował niedawno ranking ciepłych okien aluminiowych. Na jego szczycie znalazł się Aluprof z systemem MB-86.

Kilka dni temu informowaliśmy o rankingu firmy debesto.com dotyczącym aluminiowych systemów przesuwnych (szczegóły). Choć zgodnie z zapowiedziami twórców będzie on na bieżąco uzupełniany o kolejne systemy, w pierwszej wersji zestawienia zabrakło tak ważnego gracza jak Aluprof. W kategorii „Systemy przesuwne najwyższej jakości” zwycięzcą okazał się Yawal ze swoim systemem drzwi przesuwnych Moreview, na drugim miejscu uplasowało się Cortizo ze swoim Cor-Vision Plus, a podium zamyka Schüco z systemem ASS 77 Panorama Design. Wkrótce w zestawieniu zostanie ujęty MB-Skyline systemodawcy z Bielska-Białej, który ma szansę namieszać w czołówce tego rankingu i zmienić układ podium.

Na stronach debesto.com pojawił się też ranking Ciepłych Okien Aluminiowych 80 mm. W każdej z trzech kategorii (Jakość/Cena, Najlepsza jakość, Najniższa cena) zwycięzcą okazał się system MB-86 Aluprofu. Podium w tych kategoriach uzupełniają systemy firm Ponzio i Aliplast.

Kategoria Jakość/Cena:

  1. Aluprof MB-86
  2. Aliplast Genesis 75
  3. Ponzio PE78N

Kategoria Najlepsza jakość:

  1. Aluprof MB-86
  2. Ponzio PE78N
  3. Aliplast Genesis 75

Kategoria Najniższa cena:

  1. Aluprof MB-86
  2. Aliplast Superial
  3. Aliplast Genesis 75

Szczegóły dotyczące tego zestawienia dostępne są TUTAJ. Co ciekawe, w lutowym zestawieniu Tanich Okien Aluminiowych 70mm również w każdej z kategorii królował system Aluprofu – tym razem MB-70 (więcej…).  Obecnie czekamy na uzupełnienie rankingu Aluminiowych Systemów Przesuwnych, w którym uwzględnione będą systemy Aluprof MB-Skyline oraz od firmy Sky-Frame.

 

 

 

Zobacz również

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Grupa Mercor zamyka rok 2020 ze znacznym wzrostem i wita w strukturach nową spółkę.

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze w tym roku obecne było podczas targów Bau online. Firma w swoim stoisku prezentowała szereg nowości.

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Miesięcznik Forum Branżowe rozpoczyna 2021 r. wielkimi zmianami! Styczniowy numer naszego magazynu  to prezentacja nowego layoutu oraz odświeżona zawartość, a wszystko po to, by codziennie dostarczać Państwu najważniejsze informacje w nowoczesnej formie zarówno w internecie, jak i na papierze.

1