Zobacz najładniejsze kalendarze branżowe 2019

Red.: |Data publikacji:

Pierwsza edycja internetowej edycji konkursu na najlepsze kalendarze branżowe rozstrzygnięta. Poznaliśmy laureatów w czterech kategoriach: kalendarze dzielne, ścienne, biurkowe i książkowe.

Najwięcej głosów oddano na kalendarze dzielne i to właśnie w tej kategorii walka o pierwsze miejsce trwała do ostatniej chwili. Dlatego w tym przypadku prezentujemy trzy najlepsze kalendarze, a w pozostałych kategoriach już tylko zwycięzców. 

Poniżej najlepsze kalendarze branżowe zdaniem czytelników ForumBranzowe.com. Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!

Kalendarze dzielne

1. miejsce: ROTO

2. miejsce: FAKRO

3. miejsce: DORMAKABA

Kalendarze ścienne

1. miejsce: ALUPROF

Kalendarze biurkowe

1. miejsce: DRUTEX

Kalendarze książkowe

1. miejsce: FAKRO

Zobacz również

Włosi polubili plastikowe okna

Włosi polubili plastikowe okna

W 2021 r. we Włoszech wzrosło o 16 proc. zużycie PCW w budownictwie. Ten wynik to wzrost popytu na plastikowe okna i drzwi.

Eko-Okna nie będą finansowały obwodnicy Raciborza

Eko-Okna nie będą finansowały obwodnicy Raciborza

Eko-Okna wycofały się z finansowania budowy obwodnicy. Firmie nie odpowiada przebieg zaproponowanej trasy. Projekt budowy może przez to upaść.

ASSA ABLOY inwestuje w produkcję drzwi p-poż.

ASSA ABLOY inwestuje w produkcję drzwi p-poż.

Assa Abloy Mercor Doors inwestuje w rozbudowę fabryki w Dobrzeniu Wielkim pod Opolem. Efektem wdrożenia automatyzacji produkcji będzie podwojenie aktualnych mocy i, pomimo automatyzacji, zwiększanie zatrudnienia o 10 proc. rocznie.

1