Zobacz najładniejsze kalendarze branżowe 2019

Red.: PG |Data publikacji: 2019-02-26

Pierwsza edycja internetowej edycji konkursu na najlepsze kalendarze branżowe rozstrzygnięta. Poznaliśmy laureatów w czterech kategoriach: kalendarze dzielne, ścienne, biurkowe i książkowe.

Najwięcej głosów oddano na kalendarze dzielne i to właśnie w tej kategorii walka o pierwsze miejsce trwała do ostatniej chwili. Dlatego w tym przypadku prezentujemy trzy najlepsze kalendarze, a w pozostałych kategoriach już tylko zwycięzców. 

Poniżej najlepsze kalendarze branżowe zdaniem czytelników ForumBranzowe.com. Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!

Kalendarze dzielne

1. miejsce: ROTO

2. miejsce: FAKRO

3. miejsce: DORMAKABA

Kalendarze ścienne

1. miejsce: ALUPROF

Kalendarze biurkowe

1. miejsce: DRUTEX

Kalendarze książkowe

1. miejsce: FAKRO

Zobacz również

Mercor odbudował już portfel zamówień

Mercor odbudował już portfel zamówień

Gdański Mercor, czołowa europejska firma segmentu zabezpieczeń ppoż., nie odczuł zanadto komplikacji sprzedażowych spowodowanych koronawirusem. Spółka odbudowała już ubiegłoroczną wartość portfela zamówień, ale też uruchomiła nowy kanał dystrybucji swoich produktów.

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Grupa odnotowała spadek o 2,4 proc. Przychody wyniosły 602,17 mln zł w porównaniu do 617,15 mln zł.

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Firma debesto.com zaczęła tworzyć rankingi dla produktów znajdujących się w swojej ofercie. Internetowy dystrybutor stolarki i ślusarki otworowej opublikował niedawno ranking ciepłych okien aluminiowych. Na jego szczycie znalazł się Aluprof z systemem MB-86.

1