Znamy najciekawszą nowość targów Budma 2020

Red.: |Data publikacji:

Dobiegł końca konkurs na najciekawszą nowość tegorocznych targów Budma. O wynikach, poprzez głosowanie, decydowali czytelnicy naszego serwisu.

Każdy produkt biorący udział w konkursie jest tegoroczną nowością targów. Głosowanie trwało od początku miesiąca do 26 lutego, codziennie można było oddać jeden głos. Oto wyniki:

1 miejsce: Plastixal Serenity Plus

 

2 miejsce: Iso-Chemie Iso-Connect EPDM

 

3 miejsce: Skylux SKY20

Zdecydowanie najwięcej głosów zebrał system z uszczelnieniem środkowym Serenity Plus firmy Plastixal. Dla tych, którzy śledzili przebieg głosowania nie jest to niespodzianka. Plastixal błyskawicznie objął prowadzenie i nie oddał go do samego końca. Mobilizacja przyniosła efekty, Serenity Plus zebrało 974 głosy.

Drugie miejsce zajęło Iso-Chemie ze swoją manszetą uszczelniającą. Głosujący docenili innowacyjność i uzyteczność, manszeta pozwala uszczelnić najbardziej newralgiczne punkty w oknie i drzwiach.

Na najniższym stopniu podium Skylux z oknem dachowym z litego dębu SKY20, które chroni przed kondensacją pary wodnej. Skylux o czternaście głosów wyprzedził Komstę.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, szczególnie zwycięzcom, a czytelnikom dziękujemy za głosy.

Zobacz również

Ruszyła 28. edycja konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Ruszyła 28. edycja konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

28. edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” już się rozpoczęła. Nowe i modernizowane inwestycje można zgłaszać do 29 lutego 2024 r.

Yawal otwiera showroom w Warszawie

Yawal otwiera showroom w Warszawie

7 grudnia firma Yawal dokonała uroczystego otwarcia nowoczesnego showroomu zlokalizowanego w Warszawie na terenie Centrum Praskiego „Koneser”. Wśród zaproszonych gości znalazła się też redakcja „Forum Branżowego”.

NorDan zwiększy wydajność produkcji

NorDan zwiększy wydajność produkcji

NorDan w dwóch zakładach w Polsce zainstalował nowy system informatyczny, który ma wpłynąć na zwiększenie efektywności produkcji.

1