Znamy najciekawszą nowość targów Budma 2020

Red.: |Data publikacji:

Dobiegł końca konkurs na najciekawszą nowość tegorocznych targów Budma. O wynikach, poprzez głosowanie, decydowali czytelnicy naszego serwisu.

Każdy produkt biorący udział w konkursie jest tegoroczną nowością targów. Głosowanie trwało od początku miesiąca do 26 lutego, codziennie można było oddać jeden głos. Oto wyniki:

1 miejsce: Plastixal Serenity Plus

 

2 miejsce: Iso-Chemie Iso-Connect EPDM

 

3 miejsce: Skylux SKY20

Zdecydowanie najwięcej głosów zebrał system z uszczelnieniem środkowym Serenity Plus firmy Plastixal. Dla tych, którzy śledzili przebieg głosowania nie jest to niespodzianka. Plastixal błyskawicznie objął prowadzenie i nie oddał go do samego końca. Mobilizacja przyniosła efekty, Serenity Plus zebrało 974 głosy.

Drugie miejsce zajęło Iso-Chemie ze swoją manszetą uszczelniającą. Głosujący docenili innowacyjność i uzyteczność, manszeta pozwala uszczelnić najbardziej newralgiczne punkty w oknie i drzwiach.

Na najniższym stopniu podium Skylux z oknem dachowym z litego dębu SKY20, które chroni przed kondensacją pary wodnej. Skylux o czternaście głosów wyprzedził Komstę.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, szczególnie zwycięzcom, a czytelnikom dziękujemy za głosy.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1