Zmiana na stanowisku prezes w Roto Frank Okucia Budowlane

Red.: |Data publikacji:

Barbara Ahlers, wieloletnia prezes zarządu Roto Frank Okucia Budowlane, z końcem 2021 roku odeszła na emeryturę.Poznaliśmy jej następczynię.

31 grudnia 2021 roku był ostatnim dniem pracy Barbary Ahlers w Roto Frank Okucia Budowlane. Polskim oddziałem kierowała przez trzy dekady. Jest ona absolwentką wydziału budownictwa lądowego Politechniki Łódzkiej. Po studiach pracowała w biurze handlu zagranicznego, a od 1992 roku zaczęła tworzyć polski oddział firmy Roto, gdzie była prezesem zarządu. Odpowiadała również za rynki nadbałtyckie i ukraiński. W styczniu poznaliśmy jej następczynię na stanowisku prezesa zarządu.

Barbara Ahlers (na zdj. lewej) odeszła na emeryturę. Zastąpiła ją Joanna Skalbaniok (na zdj. z prawej)

Od 2022 roku stanowisko prezesa Roto Frank Okucia Budowlane objęła Joanna Skalbaniok, która reprezentuje Roto FTT w Polsce i krajach Europy Północno-Wschodniej. Joanna Skalbaniok ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w branży budowlanej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego w Assa Abloy Poland oraz Sapa Building Systems, a doświadczenia w sprzedaży i znajomość rynku zdobywała między innymi w firmie Kingspan. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej.

 

Zobacz również

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System podliczył wyniki handlowe z I kwartału. Firma odnotowała spadek wartości przychodów ze sprzedaży.

Niższa wartość zamówień w Mercorze

Niższa wartość zamówień w Mercorze

Grupa Mercor pozyskała w kwietniu zamówienia o wartości niższej o 18 proc. w stosunku analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Hydro i Saint-Gobain chcą wspólnie minimalizować ślad węglowy

Hydro i Saint-Gobain chcą wspólnie minimalizować ślad węglowy

Hydro Building i Saint-Gobain nawiązały współpracę na polu niskoemisyjnych fasad. Obie firmy będą współpraować by zmniejszyć ślad węglowy.

1