Zmiana na stanowisku prezes w Roto Frank Okucia Budowlane

Red.: |Data publikacji:

Barbara Ahlers, wieloletnia prezes zarządu Roto Frank Okucia Budowlane, z końcem 2021 roku odeszła na emeryturę.Poznaliśmy jej następczynię.

31 grudnia 2021 roku był ostatnim dniem pracy Barbary Ahlers w Roto Frank Okucia Budowlane. Polskim oddziałem kierowała przez trzy dekady. Jest ona absolwentką wydziału budownictwa lądowego Politechniki Łódzkiej. Po studiach pracowała w biurze handlu zagranicznego, a od 1992 roku zaczęła tworzyć polski oddział firmy Roto, gdzie była prezesem zarządu. Odpowiadała również za rynki nadbałtyckie i ukraiński. W styczniu poznaliśmy jej następczynię na stanowisku prezesa zarządu.

Barbara Ahlers (na zdj. lewej) odeszła na emeryturę. Zastąpiła ją Joanna Skalbaniok (na zdj. z prawej)

Od 2022 roku stanowisko prezesa Roto Frank Okucia Budowlane objęła Joanna Skalbaniok, która reprezentuje Roto FTT w Polsce i krajach Europy Północno-Wschodniej. Joanna Skalbaniok ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w branży budowlanej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego w Assa Abloy Poland oraz Sapa Building Systems, a doświadczenia w sprzedaży i znajomość rynku zdobywała między innymi w firmie Kingspan. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej.

 

Zobacz również

Coraz bliżej do targów Fensterbau Frontale

Coraz bliżej do targów Fensterbau Frontale

Niedługo w Norymberdze rozpoczną się targi Fensterbau Frontale. Wydarzenie ma miejsce co dwa lata i towarzyszą mu targi Holz-Handwerk.

Deceuninck skończył trudny rok z zyskiem

Deceuninck skończył trudny rok z zyskiem

Deceuninck podsumował rok. Firmie udało się wypracować dobry wynik operacyjny, mimo spadków wartości sprzedaży.

Największe, globalne firmy stolarkowe w Polsce

Największe, globalne firmy stolarkowe w Polsce

Poznaliśmy właśnie listę 50 globalnych, polskich firm. Wśród nich siedem należy do branży stolarki otworowej.

1