Zmiana na stanowisku prezes w Roto Frank Okucia Budowlane

Red.: |Data publikacji:

Barbara Ahlers, wieloletnia prezes zarządu Roto Frank Okucia Budowlane, z końcem 2021 roku odeszła na emeryturę.Poznaliśmy jej następczynię.

31 grudnia 2021 roku był ostatnim dniem pracy Barbary Ahlers w Roto Frank Okucia Budowlane. Polskim oddziałem kierowała przez trzy dekady. Jest ona absolwentką wydziału budownictwa lądowego Politechniki Łódzkiej. Po studiach pracowała w biurze handlu zagranicznego, a od 1992 roku zaczęła tworzyć polski oddział firmy Roto, gdzie była prezesem zarządu. Odpowiadała również za rynki nadbałtyckie i ukraiński. W styczniu poznaliśmy jej następczynię na stanowisku prezesa zarządu.

Barbara Ahlers (na zdj. lewej) odeszła na emeryturę. Zastąpiła ją Joanna Skalbaniok (na zdj. z prawej)

Od 2022 roku stanowisko prezesa Roto Frank Okucia Budowlane objęła Joanna Skalbaniok, która reprezentuje Roto FTT w Polsce i krajach Europy Północno-Wschodniej. Joanna Skalbaniok ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w branży budowlanej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego w Assa Abloy Poland oraz Sapa Building Systems, a doświadczenia w sprzedaży i znajomość rynku zdobywała między innymi w firmie Kingspan. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej.

 

Zobacz również

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Roltec zbuduje we Wrocławiu nową fabrykę do wytwarzania paneli fotowoltaicznych. Szklane panele mogą stanowić część szklanej fasady.

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Podczas webinarium z 1 grudnia 2022 roku poznaliśmy założenia i szczegóły Koalicji Termomodernizacji, która ma pomóc branży zdobyć nowych klientów dzięki programom finansowania wymian okien i drzwi. Obecnie trwają zapisy do tej inicjatywy.

Kolejny dobry rok Budvaru

Kolejny dobry rok Budvaru

Budvar Centrum odnotuje w tym roku 25-proc. wzrost liczby sprzedanych okien, większy za granicą niż w Polsce. Szacuje się, że wartościowo ten wzrost będzie jeszcze większy.

1