Zmarł były dyrektor Stolbudu Włoszczowa

Autor: RK |Data publikacji: 2020-01-15

W poniedziałek 13 stycznia we Włoszczowie zmarł w wieku 71 lat Stanisław Rosiak, wieloletni dyrektor i prezes zarządu Stolbud SA. Pogrzebowa msza święta odbędzie się w najbliższy piątek, 17 stycznia o godzinie 11.00 w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Włoszczowie.

Stanisław Rosiak był w latach 90-tych ub. wieku jedną z czołowych osobowości na rynku stolarki budowlanej, szefem włoszczowskiego Stolbudu, który doprowadził w roku 1994 do jego prywatyzacji, w której akcje na bardzo korzystnych warunkach objęli pracownicy tego państwowego wówczas zakładu. Akcjonariusze ze stanowiska prezesa zarządu odwołali go dopiero w roku 2005. Od tamtej pory zakład we Włoszczowie nie powrócił już do lat swojej świetności i stopniowo tracił rynek. W roku ubiegłym zaprzestano w nim jakiejkolwiek produkcji stolarki.

Oddając cześć Zmarłemu, na ręce rodziny składamy szczere kondolencje.

Zobacz również

Najpopularniejsze teksty 2019 r.

Najpopularniejsze teksty 2019 r.

Jaki był rok 2019 dla branży stolarki? Nasz przegląd najpopularniejszych i najciekawszych tekstów z ubiegłego roku jest odpowiedzią na to pytanie. Mieliśmy dobre wiadomości z polskiego rynku i z rynków zagranicznych, głośny konflikt właścicielski i upadek kilku firm z branży. Zapraszamy do informacyjnego przeglądu 2019 r.

Somfy stawia na szybkość i Internet

Somfy stawia na szybkość i Internet

Nowy napęd do bram skrzydłowych Somfy należy do najszybszych na rynku. Zastosowanie komunikacji w technologii io-homecontrol pozwala bramę wjazdową włączyć do systemu inteligentnego domu.

Dynamiczne zmiany przed zarządcami wspólnot i spółdzielni

Dynamiczne zmiany przed zarządcami wspólnot i spółdzielni

Już we wrześniu w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni Mieszkaniowych. Zarządzanie nieruchomościami zostanie podczas tego wydarzenia omówione od strony prawnej, technicznej i finansowej.

1