Zgłoś swoje realizacje do konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku

Red.: |Data publikacji:

Do końca marca można zgłaszać realizacje w 27. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Forum Branżowe jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Obecnie do konkursu zgłoszono już ponad 350 realizacji nowych, zmodernizowanych, przebudowanych oraz wyremontowanych budynków z różnych województw z całej Polski. Obiekty te prezentowane są na stronie konkursu. Zgłoszeń przedsięwzięć budowlanych do konkursu można dokonywać do końca marca pod tym LINKIEM. Gorąco zachęcamy firmy z branży stolarki, by zgłaszały ciekawe realizacje, w których wykorzystano ich produkty.

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego. Najnowsza edycja odbywa się pod patronatem Ministra Infrastruktury, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Edukacji i Nauki, Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, 13 Marszałków Województw,11 Politechnik, Związku Powiatów Polskich, Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Forum Branżowe objęło konkurs patronatem medialnym.

Celem konkursu jest wyłonienie modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2023 r., wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi. Konkurs promuje funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, efekty ekologiczne, a w przypadku obiektów zabytkowych dbałość o architekturę i ochronę dziedzictwa kulturowego.

Uroczyste wręczenie nagród w poprzedniej edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbyło się 28 września 2022 roku w Zamku Królewskim w Warszawie a redakcja Forum Branżowego miała przyjemność wręczyć specjalne wyróżnienie redakcyjne. Relację z tego wydarzenia można przeczytać TUTAJ.

 

Zobacz również

Szwajcarski rynek się kurczy

Szwajcarski rynek się kurczy

Z podsumowania szwajcarskiego rynku stolarki za 2022 rok wynika, że od kilku lat regularnie spada produkcja okien w tym kraju. Pocieszeniem może być fakt, że stolarka drewniana i ślusarka aluminiowa notują rekordowe wyniki.

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych będzie notował spadki popytu. W najbliższych latach wzrost wolumenu sprzedaży będzie maksymalnie na 1,7 proc.

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Jak wynika z danych zebranych przez instytut badań rynku Branchenradar.com, rynek zewnętrznych drzwi wejściowych w Niemczech w 2022 roku urósł, ale nie za sprawą wzrostu popytu.

1