Zapisz datę – Forum 100 już w kwietniu!

Red.: |Data publikacji:

Przed nami 30. edycja Forum 100 – kluczowego spotkania menadżerów branży stolarki w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Początki spotkań klubowych branży okienno-drzwiowej sięgają roku 2008, kiedy to szefowie stu największych przedsiębiorstw usiedli razem, by rozważyć zagrożenia, ale i szanse jakie stają przed nimi w związku z ówczesnym kryzysem ekonomicznym. Tradycję merytorycznych spotkań klubowych budujemy od 15 już lat, spotykając się w tym gronie 2 razy w roku: jesienią i wiosną. W międzyczasie zdążyliśmy wyrosnąć na gigantów przemysłu okienno-drzwiowego w Europie, a w wielkości eksportu wyprzedziliśmy na świecie nawet Chińczyków. Dzisiaj udział w Klubie Forum 100 zapewnia już nie sama obecność w setce największych polskich producentów, ale przychody roczne przekraczające 100 mln zł. To dlatego krąg uczestników naszych klubowych spotkań poszerzył się znacząco.

Podobnie, jak przez ostatnich 15 lat, tak i w tym roku na wiosnę odbędzie się nasze klubowe spotkanie.Tym razem r ozmawiać będziemy o zagrożeniach płynących z dekoniunktury w budownictwie europejskim, ale też o szansach jakie postawił przed nami program termomodernizacji budynków w Polsce. Gra idzie o miliardy złotych przeznaczone m.in. na wymianę okien, drzwi i bram. Dlatego warto się wspólnie zastanowić jak po nie sięgnąć, by pobudzić popyt na rynku remontowym. Analitycy CAB zaprezentują szczegółowe wyniki sezonu 2022 i swoją prognozę wyników na sezon 2023. Ekonomiści przedstawią prawdziwe wartości środków przeznaczonych na wymianę stolarki i rekomendują kilka sposobów na ich pozyskanie. Na koniec wreszcie specjaliści od marketingu wskażą na najbardziej skuteczne narzędzia służące pozyskaniu i poprawnej obsłudze inwestorów indywidualnych rynku remontowego.

BLOK I  |  RYNEK

  • aktualne dane na temat polskiego rynku budowlanego
  • analiza potencjału rynku remontowego

BLOK II |  ROZWIĄZANIA

  • więcej możliwości zdobycia klientów przez dilerów stolarki oraz materiałów budowlanych
  • nowy model sprzedaży okien i drzwi

BLOK III  |  MARKETING

  • narzędzia wspierające marketing w salonach sprzedaży
  • komunikacja z klientami
  • nowoczesne rozwiązania dla biznesu

SAVE THE DATE: 26 kwietnia 2023 r., Plac Defilad 1, Warszawa, Pałac Kultury i Nauki – Kinoteka.

 

Zobacz również

Szwajcarski rynek się kurczy

Szwajcarski rynek się kurczy

Z podsumowania szwajcarskiego rynku stolarki za 2022 rok wynika, że od kilku lat regularnie spada produkcja okien w tym kraju. Pocieszeniem może być fakt, że stolarka drewniana i ślusarka aluminiowa notują rekordowe wyniki.

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych będzie notował spadki popytu. W najbliższych latach wzrost wolumenu sprzedaży będzie maksymalnie na 1,7 proc.

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Jak wynika z danych zebranych przez instytut badań rynku Branchenradar.com, rynek zewnętrznych drzwi wejściowych w Niemczech w 2022 roku urósł, ale nie za sprawą wzrostu popytu.

1