Zamów prenumeratę kliknięciem!

Red.: PG |Data publikacji: 2021-07-06

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy możliwość internetowego zakupu prenumeraty Forum Branżowego (zarówno w wersji papierowej jak i online) oraz Pakietu Medialnego.

Jeżeli chcesz czytać najrzetelniejsze i najbardziej aktualne informacje z branży stolarki, ciekawe analizy oraz komentarze, zamów już dziś prenumeratę naszego miesięcznika. Od teraz możesz ją zamówić i opłacić za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wprowadziliśmy prosty i łatwy system z kilkoma opcjami płatności w formie online.

Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od lektury miesięcznika, który od 18 lat przedstawia najważniejsze zagadnienia związane ze stolarką otworową.

W ofercie dostępna jest:

  • Prenumerata roczna w wersji papierowej
  • Prenumerata roczna w wersji elektronicznej
  • PAKIET (wydanie papierowe + e-wydanie) z dostępem do archiwum online
  • Pakiet Medialny (e-wydania i pakiet promocyjny)

Szczegóły i zamówienia na stronie: forumbranzowe.com/wydawnictwo/prenumerata/

 

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1