Zamów prenumeratę kliknięciem!

Red.: |Data publikacji:

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy możliwość internetowego zakupu prenumeraty Forum Branżowego (zarówno w wersji papierowej jak i online) oraz Pakietu Medialnego.

Jeżeli chcesz czytać najrzetelniejsze i najbardziej aktualne informacje z branży stolarki, ciekawe analizy oraz komentarze, zamów już dziś prenumeratę naszego miesięcznika. Od teraz możesz ją zamówić i opłacić za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wprowadziliśmy prosty i łatwy system z kilkoma opcjami płatności w formie online.

Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od lektury miesięcznika, który od 18 lat przedstawia najważniejsze zagadnienia związane ze stolarką otworową.

W ofercie dostępna jest:

  • Prenumerata roczna w wersji papierowej
  • Prenumerata roczna w wersji elektronicznej
  • PAKIET (wydanie papierowe + e-wydanie) z dostępem do archiwum online
  • Pakiet Medialny (e-wydania i pakiet promocyjny)

Szczegóły i zamówienia na stronie: forumbranzowe.com/wydawnictwo/prenumerata/

 

Zobacz również

Najwięksi producenci stolarki w USA

Najwięksi producenci stolarki w USA

W tym sezonie polska branża stolarki znacznie poprawiła swoje wyniki eksportowe na amerykańskim rynku, a ten ma ogromny potencjał. Może o tym świadczyć liczny „klub miliarderów” wśród tamtejszych producentów.

Dobre półrocze w Fart Produkt

Dobre półrocze w Fart Produkt

Fart Produkt minione półrocze zalicza do udanych. Dobre wyniki udało się osiągnąć m.in. dzięki wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech podsumował wyniki za drugi kwartał. Spółka odnotowała wzrost wartości przychodów, wyższe są także koszty. Podjęła też kroki, by wycofać się z rynku NewConnect.

1