Yawal rusza z projektem dla obiektów

Red.: |Data publikacji:

Ypsos to nowy projekt firmy Yawal, który ma być skierowany do klientów z sektora skomplikowanych technicznie projektów. Właśnie poznaliśmy jego pierwsze szczegóły.

Jak poinformował nas Yawal, systemodawca z siedzibą w Herbach, do grupy dołączyła nowa organizacja o nazwie Ypsos (z języka greckiego ‘wysoki’). Jak pisze o tym projekcie firma, Ypsos ma „spełniać oczekiwania klientów z sektora obiektów technicznie skomplikowanych, wymagających zwinnego i doświadczonego zespołu doradców technicznych i projektantów doskonale rozumiejących proces„.

Liderem projektu został Błażej Dobrowolski, który został jednocześnie członkiem zarządu Ypsos. Przy wsparciu całej grupy Yawal powstaje dla Ypsos dedykowany zespół doradców technicznych, projektantów oraz obsługi klienta. Ma on się koncentrować na wokół konkretnej realizacji od samego jej początku. Według założeń będzie pomagać i wspierać pracę klientów, czyli firm wykonawczych i spełniać wymagania inwestorów. Jak mówią przedstawiciele firmy Yawal, zdobyta przez trzy dekady wiedza techniczna pozwoli tworzyć w ramach nowej struktury rozwiązania optymalne nie tylko dla użytkowników i inwestorów, ale również dla środowiska.

Błażej Dobrowolski, lider projektu i członek zarządu Ypsos

Według Karoliny Mzyk-Callias misja Ypsos jest jasna:

Karolina Mzyk-CalliasPoprawienie wpływu budownictwa na środowisko poprzez zmniejszenie marnotrawstwa w procesie wznoszenia i użytkowania budynków, uzyskane nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ułatwione towarzyszącymi usługami.

 

 

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1