XXXIV Forum 100 – fotorelacja

Autor: |Data publikacji:

W ubiegłym tygodniu odbyła się XXXIV edycja Forum 100. Do Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera w Warszawie przybyło ponad 180 uczestników ze 110 firm, z czego ponad 40 proc. z nich stanowili przedstawiciele producentów.

XXXIV Forum 100

W dniu 8 kwietnia 2025 roku odbyło się XXXIV spotkanie Forum 100. Konferencja w dużej części poświęcona była tematowi eksportu do Stanów Zjednoczonych. Wśród prelekcji znalazły się tematy dotyczące wymagań certyfikacyjnych, strategii eksportowych, oczekiwań względem produktów, a także wyzwań, które dla europejskich producentów niesie zmieniająca się sytuacja polityczna w USA po ostatnich wyborach prezydenckich. Nie zabrakło oczywiście podsumowania wyników branży stolarki w 2024 roku oraz prezentacji prognoz na rok 2025.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Tomka Wojewody!

Zachęcamy również do przeczytania relacji z wydarzenia.

Zobacz również

Europejscy Liderzy Klimatu 2026: Inwido, Dormakaba i Assa Abloy

Europejscy Liderzy Klimatu 2026: Inwido, Dormakaba i Assa Abloy

Inwido, Dormakaba i Assa Abloy zostały uznane za „Europejskich Liderów Klimatu 2026”. Coroczny ranking wyróżnia firmy, które robią postępy w ograniczaniu emisji dwutlenku węgla.

Grupa Sanco rozwija sieć i zapowiada wprowadzenie zespolenia z ultracienkim szkłem

Grupa Sanco rozwija sieć i zapowiada wprowadzenie zespolenia z ultracienkim szkłem

W maju odbyło się 54 walne zgromadzenie Grupy Sanco. Pojawiło się na nim około setki przedstawicieli firm zrzeszonych w organizacji.

Fakro gra dalej z reprezentacją Polski. Sponsoring, który napędza biznes w trudnym sezonie

Fakro gra dalej z reprezentacją Polski. Sponsoring, który napędza biznes w trudnym sezonie

Fakro przedłużyło trwającą od 20 lat współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej o kolejne cztery lata.