XXVIII Forum 100 – fotorelacja

Red.: |Data publikacji:

W dniu 26 kwietnia 2022 roku odbyło się Forum 100. Była to już 28. edycja tego wydarzenia i pierwsza na żywo od 2019 roku. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia – przeżyjmy to jeszcze raz!

Forum 100 odbyło się 26 kwietnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Uczestniczyło w nim ponad 150 menadżerów branży stolarki, którzy omawiali najaktualniejsze tematy tego środowiska. Po trwającej od 2019 roku przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa była to pierwsza okazja do rozmów na żywo, dzielenia się swoimi doświadczeniami i omawianiem tematów istotnych dla branży. Głównym tematem spotkania była digitalizacja marketingu oraz sprzedaży.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:

fot. Tomek Wojewoda

 

Zobacz również

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro boleśnie odczuwa spadek koniunktury na rynku budowlanym. Mniejsza ilość zamówień powoduje, że firma nie ma obecnie pracy dla wszystkich pracowników.

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

Jak poinformowała nas firma Sun Winner, w okresie letnim znacznie zwiększyła się dynamika hurtowej sprzedaży pergoli. Przedsiębiorstwo z Łomży zakłada, że w tym roku uda mu się znacznie poprawić wyniki w porównaniu z sezonem 2021.

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

W ostatnim tygodniu naszego konkursu Mecenas Sportu na fotelu absolutnego lidera rozsiadł się zawierciański klub siatkówki Aluronu. Kibice tej drużyny oddali niemal 3 700 głosów.

1