W dniu 26 kwietnia 2022 roku odbyło się Forum 100. Była to już 28. edycja tego wydarzenia i pierwsza na żywo od 2019 roku. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia – przeżyjmy to jeszcze raz!
Forum 100 odbyło się 26 kwietnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Uczestniczyło w nim ponad 150 menadżerów branży stolarki, którzy omawiali najaktualniejsze tematy tego środowiska. Po trwającej od 2019 roku przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa była to pierwsza okazja do rozmów na żywo, dzielenia się swoimi doświadczeniami i omawianiem tematów istotnych dla branży. Głównym tematem spotkania była digitalizacja marketingu oraz sprzedaży.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:
fot. Tomek Wojewoda
Zobacz również
Aluplast otworzył nowy magazyn wysokiego składowania
Aluplast otworzył magazyn wysokiego składowania w swojej siedzibie w Karlsruhe w Niemczech. Obiekt jest największą pojedynczą inwestycją w historii spółki.
Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika „Forum Branżowe” (7/2026)
Dostępny jest lipcowy numer miesięcznika „Forum Branżowe”. Na okładce gości Lukas Törngren, założyciel i prezes Qres Technologies.
Duzi producenci inwestują w sieć dilerską
Dako przeniósł się do nowego salonu firmowego, a Oknoplast, Team-Plast i Wiśniowski powiększyły sieć dilerską o nowe salony ze stolarką.



























