Wystawa jak eksperyment – nowy pomysł Targów Stuttgarckich

Red.: |Data publikacji:

Targi Stuttgarckie zorganizowały w połowie lutego wystawę Outdoor. Ambience. Living. Jest to jedna z wielu imprez, które odbywają się w oczekiwaniu na główne wydarzenie w tej lokalizacji, czyli targi R+T.

Wydarzenie targowe o nazwie Outodoor. Ambience. Living miało swoją premierę w 2018 r. Po raz drugi wystawa odbyła się w dniach od 15 do 19 lutego 2019 r., podczas targów Intergastra. Outodoor. Ambience. Living to prezentacja na otwartym powietrzu oferty firm z osłonami. Goście targów mogli oglądać pergole, markizy, czy żaluzje  – cała ekspozycja była prezentowana w przestrzeni parkowej targów.

Prezentacja pod gołym niebem dawała też świetną okazję, by sprawdzić użyteczność niektórych osłon czy ich funkcjonalność. Padał deszcz, świeciło też mocno słońce, temperatura dochodziła do 20 stopni, pojawił się również silny wiatr, o Stuttgart zahaczył orkan Sabina – te niekorzystne warunki atmosferyczne musiały przetrwać osłony w parku.

Wśród firm prezentujących swoją ofertę w parku były m.in. Bahama, Caravita, Corradi, Erwilo Markisen, Hella Sonnenschutz, Leiner, Markilux, Warema Renkhoff i Weinor. Przypomnijmy, że znacznie bogatszą ofertę firm osłonowych będzie można zobaczyć podczas targów R+T. Kolejne odbędą się w przyszłym roku, w dniach 22-26 lutego. Już teraz wiele firm z Polski zapowiada, że będzie tam prezentować swoją ofertę w roli wystawcy.

Zobacz również

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro boleśnie odczuwa spadek koniunktury na rynku budowlanym. Mniejsza ilość zamówień powoduje, że firma nie ma obecnie pracy dla wszystkich pracowników.

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

Jak poinformowała nas firma Sun Winner, w okresie letnim znacznie zwiększyła się dynamika hurtowej sprzedaży pergoli. Przedsiębiorstwo z Łomży zakłada, że w tym roku uda mu się znacznie poprawić wyniki w porównaniu z sezonem 2021.

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

W ostatnim tygodniu naszego konkursu Mecenas Sportu na fotelu absolutnego lidera rozsiadł się zawierciański klub siatkówki Aluronu. Kibice tej drużyny oddali niemal 3 700 głosów.

1