Wystawa Innowacji okiem kamery X-News. Impreza odbyła się w dniach 3-6 października 2019 r. w ramach targów Warsaw Home/Warsaw Build w Nadarzynie. Udział w Wystawie wzięło kilkanaście tysięcy osób. Po raz pierwszy w historii tej branży udało się w jednym miejscu zgromadzić najbardziej innowacyjne produkty stolarki. Okna ze zmienną przeziernością, produkujące prąd z energii słonecznej, czy z szybami grzewczymi, szklana brama garażowa oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologii smart home – to wszystko można było zobaczyć podczas Wystawy Innowacji!
Zobacz również
Plusy, minusy #42 – Produkcja drzwi metalowych w Polsce
W 42. odcinku podcastu Plusy, minusy Maksymilian Miros i Aleksander Klos analizują produkcję drzwi metalowych w Polsce, rynek szyb zespolonych, a także wyniki Eko-Okien w 2025 roku.
Plusy, minusy #41 – import stolarki z Ukrainy
W 41. odcinku podcastu Plusy, minusy Maksymilian Miros i Aleksander Klos analizują import ukraińskiej stolarki PCW na polski rynek, a także pozostałe kierunki do których trafiają ukraińskie okna i drzwi.
ALUPROF: Szymon Marciniak w wywiadzie z cyklu Future Builders
ALUPROF: Szymon Marciniak w wywiadzie z cyklu Future Builders. Z Pawłem Gregorczykiem rozmawiał o presji, pasji i byciu liderem na boisku.


