Wital powiększył znacząco powierzchnię magazynową

Red.: |Data publikacji:

Wital zakończył budowę nowej hali i biurowca. Firma w połowie września rozpoczęła przeprowadzkę do nowej siedziby.

Wital na terenie swojego zakładu w Gołdapi zbudował nową halę magazynową wraz z zapleczem biurowym. Powierzchnia nowego magazynu wynosi 5 tys. mkw., a biura 300 mkw. Wital wyjaśnia, że opracował nowy system HST, który zostanie wprowadzony do sprzedaży w październiku w tym roku. Nowa hala posłuży do konfekcjonowania elementów nowego systemu HST. Biura i hala magazynowa zostały już oddane do użytku, firma przeniosła się do nowego obiektu 23 września.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wital Ryszard Tymofiejewicz w Gołdapi ulokowane jest na działce o powierzchni 5 ha, prowadzona jest tu produkcja profili okienno-drzwiowych z PCW. Przed zakończeniem obecnej inwestycji przedsiębiorstwo dysponowało powierzchnią produkcyjno-magazynową o wielkości 7 tys. mkw.

Zobacz również

Miliardy na ulgi i dotacje do okien

Miliardy na ulgi i dotacje do okien

W najbliższym czasie spodziewać się można większego zainteresowania dotacjami z programu Czyste Powietrze, gdyż zwiększone zostaną stawki dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Compremum notuje wzrost przychodów w segmencie stolarki

Compremum notuje wzrost przychodów w segmencie stolarki

Compremum podsumowało pierwsze półrocze pod względem finansowym. Spółka ma także nowego prezesa, został nim Paweł Piotrowski.

Wielkie premiery w Gliwicach

Wielkie premiery w Gliwicach

MACO Polska rozpoczyna dziś swoją trasę po Polsce z mobilnym showroomem. Pierwszy przystanek – siedziba firmy w Gliwicach. Goście będą mogli zapoznać się ze światowymi premierami firmy, które nie były jeszcze publicznie prezentowane.

1