Warsaw Industry Week za nami

Autor: |Data publikacji:

W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie 6-8 listopada odbyła się III edycja Targów Warsaw Industry Week – Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych. Wydarzenie skierowane do branży przemysłowej stanowi platformę spotkań w biznesie maszynowej obróbki metalu, tworzyw drewna i innych.

Wśród wystawców znaleźli się m.in. dostawcy produktów dla branży stolarki otworowej. W czasie rozmów z nami przyznali, że dostrzegają w targach duży potencjał a każda kolejna edycja gromadzi coraz większą liczbę zainteresowanych ich ofertą.

Jak deklarują organizatorzy, hale Ptak Warsaw Expo stały się w czasie tego wydarzenia, miasteczkiem przemysłowym, gdzie nauka miesza się z biznesem. Stało się to możliwe dzięki prezentacji szerokiej oferty producentów i dystrybutorów z branży maszyn, a także dzięki interesującej ofercie konferencji i warsztatów branżowych.

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych powodują, że Warsaw Industry Week można określić najszybciej rozwijającymi się Targami Przemysłowymi w Polsce.

Zobacz również

Aluprof ogłasza kolejny etap integracji z Seltem

Aluprof ogłasza kolejny etap integracji z Seltem

Aluprof Sun Shading Solutions jest nowym segmentem marki Aluprof. Powstał on dzięki przejęciu spółki Selt wraz z całym jej majątkiem.

Czytaj grudniowe „Forum Branżowe” (12/2025)

Czytaj grudniowe „Forum Branżowe” (12/2025)

Gościem nowego wydania miesięcznika „Forum Branżowe” (12/2025) jest Michał Godlewski, założyciel i właściciel firmy Monolit.

Uroczystości pogrzebowe Leszka Gierszewskiego i ważny komunikat zarządu

Uroczystości pogrzebowe Leszka Gierszewskiego i ważny komunikat zarządu

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 4 grudnia 2025 roku w wieku 75 lat odszedł Leszek Gierszewski, założyciel i wieloletni prezes firmy Drutex. Urodzony w 1950 roku w Bytowie, ten wizjonerski przedsiębiorca zbudował od podstaw firmę, która dziś zatrudnia ponad 4 tysiące osób i eksportuje produkty na cały świat.