Vox ma już 65 sklepów z drzwiami w Polsce

Red.: MR |Data publikacji: 2019-12-05

Vox rozwija sieć swoich salonów z drzwiami i podłogami. Firma 18 listopada otworzyła w Ostrowcu Świętokrzyskim kolejny sklep. Obecnie w Polsce znajduje się 65 placówek sieci Vox z drzwiami.

Nowy sklep sieci Vox znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim i jest to nie tylko pierwsza placówka sieci w mieście, ale i w całym województwie świętokrzyskim. Powierzchnia sklepu wynosi 250 mkw., a klienci mogą zapoznać się tutaj ze wzornikami podłóg, ale i modelami skrzydeł drzwiowych. Jest ich tu ok. 70 egzemplarzy.

Wśród drzwi oferowanych w sklepie znajdują się produkty takich marek jak: D.R.E., Pol-Skone, Erkado, Porta, Asilo, Intenso, Interdoor, Doorsy, Cal i oczywiście własnej marki Vox. Oprócz tego, że klientom jest tu proponowana szeroka oferta produktowa, to mogą tu także liczyć na profesjonalne doradztwo.

Jednak sklepy stacjonarne to nie jedyny sposób dystrybucji produktów z oferty firmy Vox, gdyż od kilku lat prowadzona jest sprzedaż drzwi za pośrednictwem strony internetowej. W tym przypadku klienci kupujący przez witrynę WWW zamawiają także usługę montażu, a także zlecają, by pracownik sklepu pobrał wymiary na drzwi. Cena na produkty jest taka sama w sieci, jak w sklepie stacjonarnym.

Zobacz również

Assa Abloy tym razem sprzedaje

Assa Abloy tym razem sprzedaje

Assa Abloy przyzwyczaiła nas do kolejnych newsów o nabywanych przez nich spółkach. Tym razem jednak zawęża swoje portfolio.

Światowa premiera na naszym webinarium!

Światowa premiera na naszym webinarium!

Już 21 stycznia o godz. 10:00 poznamy pierwsze nowości na sezon 2021. Podczas webinarium “Nowości na sezon 2021: komponenty do stolarki” zaprezentowanych zostanie 11 produktów. Światową premierę będzie miał nowy produkt stworzony przez MACO oraz Hautau!

Awilux rozwija produkcję okien aluminiowych

Awilux rozwija produkcję okien aluminiowych

Awilux zakończył miniony rok przychodami w wysokości ponad 100 mln zł. W tym roku producent zamierza jeszcze zwiększyć swoje moce produkcyjne.

1