Vertex pracuje już w nowej siedzibie

Red.: MR |Data publikacji: 2022-01-10

Vertex przeniósł się do nowej siedziby. Firma działa od początku tego roku w nowym zakładzie produkcyjnym.

Vertex w ostatnim roku budował nową halę produkcyjną. Firma zakończyła właśnie tę inwestycję i zaczyna od stycznia działalność w nowym zakładzie. Jest to budynek, w którym powierzchnia produkcyjna wynosi 8 tys. mkw. Nowa siedziba znajduje się przy ul. Elizy Orzeszkowej w Czechowicach Dziedzicach, firma przeniosła się pod koniec roku ze starej lokalizacji w tym samym mieście. Producent zamierza w nowym zakładzie także zwiększyć zatrudnienie.

Vertex jest producentem osłon zewnętrznych i wewnętrznych, wśród przesłon znajduje się m.in. pergola bioklimatyczna. Firma od 2019 r. Vertex należy do Grupy Wistil SA.

Zobacz również

Secil rozważa produkcję uszczelek w Polsce

Secil rozważa produkcję uszczelek w Polsce

Secil podsumował miniony rok. Firma odnotowała wzrost kolejny rok z rzędu. W minionym sezonie wzrost wartości sprzedaży był o 19 proc.

NSG będzie korzystać w Polsce z zielonej energii

NSG będzie korzystać w Polsce z zielonej energii

NSG w Polsce korzystać będzie z energii odnawialnej. Firma podpisała właśnie umowę na zakup energii wytwarzanej z farm wiatrowych w naszym kraju.

Ceny okien spadły na początku roku

Ceny okien spadły na początku roku

Centrum Analiz Branżowych regularnie monitoruje ceny okien w Polsce. Najnowsza analiza wskazuje, że ceny okien nie tylko przestały rosnąć, ale wręcz spadły w porównaniu z jesienią 2021 roku.

1