Vertex przeniósł się do nowej siedziby. Firma działa od początku tego roku w nowym zakładzie produkcyjnym.
Vertex w ostatnim roku budował nową halę produkcyjną. Firma zakończyła właśnie tę inwestycję i zaczyna od stycznia działalność w nowym zakładzie. Jest to budynek, w którym powierzchnia produkcyjna wynosi 8 tys. mkw. Nowa siedziba znajduje się przy ul. Elizy Orzeszkowej w Czechowicach Dziedzicach, firma przeniosła się pod koniec roku ze starej lokalizacji w tym samym mieście. Producent zamierza w nowym zakładzie także zwiększyć zatrudnienie.
Vertex jest producentem osłon zewnętrznych i wewnętrznych, wśród przesłon znajduje się m.in. pergola bioklimatyczna. Firma od 2019 r. Vertex należy do Grupy Wistil SA.
Zobacz również
Drutex oficjalnym partnerem Bayernu Monachium
Jeden z największych producentów okien w Polsce, Drutex został oficjalnym partnerem Bayernu Monachium. Umowa została podpisana na trzy lata i jest częścią ekspansji producenta z Bytowa na rynkach europejskich.
Czytaj „Forum Branżowe” i „Forum International” – wydanie 8.2025
Dostępny jest nowy numer miesięcznika „Forum Branżowe” (08/2025). Gościem wydania jest Marcin Maruszczak, prezes zarządu Gebhardt Stahl Polska.
Eko-Okna odpowiadają na publikację przewodniczącego związków zawodowych
Zarząd Eko-Okna S.A. wydał oświadczenie, w którym stanowczo dementuje zarzuty stawiane przez Dawida Brożka, przewodniczącego OM NSZZ Solidarność Silesia. Firma oskarża go o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które mają podważać zaufanie do pracodawcy i destabilizować sytuację wśród pracowników.