Veka otworzyła nową halę fabryczną

Red.: MR |Data publikacji: 2020-09-11

Veka w Skierniewicach otworzyła właśnie nową halę produkcyjną. Dostawca profili zamierza wkrótce wyposażyć ją w maszyny oraz zatrudnić nowych pracowników.

W Skierniewicach 4 września oddano do użytku zakończone właśnie inwestycje firmy Veka. Prace budowlane trwały kilka miesięcy. Zbudowana została m.in. nowa hala produkcyjna o powierzchni 6 tys. mkw. Bedzie ona wkrótce wyposażona w linie produkcyjne, Veka planuje też zatrudnić kilkadziesiąt nowych pracowników.

Firma wybudowała także budynek o charakterze socjalnym, w którym znajduje się m.in. kuchnia, szatnia, ale także sala do przeprowadzania szkoleń. Poza tym dodatkowo Veka zdecydowała się na inwestycję w multimedialne centrum szkoleń technicznych, także dostosowane do pracy w trybie online. Obok powstaje showroom, gdzie prezentowane będą najnowsze rozwiązania Veki.

Zobacz również

Bądź aktywny komunikacyjnie z naszymi mediami

Bądź aktywny komunikacyjnie z naszymi mediami

Forum Branżowe nie zwalnia tempa i namawia do firmowej aktywności również na jesień. W tym okresie warto zwrócić uwagę na coraz popularniejsze formy multimedialne, takie jak webinaria, podcasty oraz uzupełniający treści naszego miesięcznika serwis internetowy.

Schmalz przeprowadza się na swoje

Schmalz przeprowadza się na swoje

Schmalz przenosi się do własnego budynku, który znajduje się w Komornikach pod Poznaniem. Oficjalne otwarcie nowej siedziby odbędzie się jednak dopiero wiosną przyszłego roku.

Hensfort z sukcesami eksportowymi

Hensfort z sukcesami eksportowymi

Przemyski producent stolarki Hensfort może zaliczyć ostatnie miesiące do bardzo udanych pod względem eksportu. Firma na niektórych rynkach odnotowała rekordowe wzrosty, a już w październiku jej najnowszy system Elegant zadebiutuje na rynku amerykańskim.

1