Veka w Skierniewicach otworzyła właśnie nową halę produkcyjną. Dostawca profili zamierza wkrótce wyposażyć ją w maszyny oraz zatrudnić nowych pracowników.
W Skierniewicach 4 września oddano do użytku zakończone właśnie inwestycje firmy Veka. Prace budowlane trwały kilka miesięcy. Zbudowana została m.in. nowa hala produkcyjna o powierzchni 6 tys. mkw. Bedzie ona wkrótce wyposażona w linie produkcyjne, Veka planuje też zatrudnić kilkadziesiąt nowych pracowników.

Firma wybudowała także budynek o charakterze socjalnym, w którym znajduje się m.in. kuchnia, szatnia, ale także sala do przeprowadzania szkoleń. Poza tym dodatkowo Veka zdecydowała się na inwestycję w multimedialne centrum szkoleń technicznych, także dostosowane do pracy w trybie online. Obok powstaje showroom, gdzie prezentowane będą najnowsze rozwiązania Veki.
Zobacz również
Świąteczne inicjatywy firm z branży stolarki
W okresie okołoświątecznym firmy z branży stolarki otworowej pokazują, że pomoc może mieć bardzo praktyczny wymiar. Prezentujemy ich świąteczne inicjatywy.
Szlachetna Paczka dla potrzebujących
Niedawno miał miejsce finał charytatywnej akcji Szlachetna Paczka 2025. W tym roku więcej było darczyńców, wyższa niż poprzednio była też wartość pomocy.
Życzymy Wesołych Świąt!
Drodzy Czytelnicy i Partnerzy, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy Wam spokojnych i radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.


