Teleco wchodzi na polski rynek

Red.: |Data publikacji:

Teleco zdecydowało o wejściu na polski rynek. Firma jest dostawcą systemów do sterowania automatyką w budynku.

Włoski Teleco rozpoczyna w Polsce sprzedaż swoich rozwiązań – kompletnych systemów do sterowania automatyką w budynku. Za pomocą produktów Teleco można bezprzewodowo zarządzać m.in. osłonami, drzwiami czy bramami. W naszym kraju firmie szczególnie zależy na nawiązaniu współpracy z dostawcami rozwiązań aluminiowych do produkcji pergoli czy werand, a w przyszłości firma chciałaby współpracować także z producentami wyrobów końcowych.

Teleco powstało w 1996 r. we Włoszech, a obecnie sprzedaje swoje produkty w 40 krajach. Firma ma oddziały we Francji, Niemczech, Belgii i Australii.  Przedsiębiorstwo oferuje obecnie bezprzewodowe rozwiązania do sterowania osłonami – pergolami, markizami, roletami oraz drzwiami, bramami, a także oświetleniem, m.in. na werandzie, jak i we wnętrzu pomieszczenia. Sterowanie odbywa się z poziomu urządzeń mobilnych, np. smartfona. Rozwiązania Teleco mogą być stosowane w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Zobacz również

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

1