Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

WINTACT – pasja zamknięta w oknach!

Red.: |Data publikacji:

Dzisiejszym gościem jest pan Andrzej Sykała – prezes zarządu spółki Wintact – wiodącego producenta stolarki okiennej.

FB: Może nam pan powiedzieć coś więcej o firmie oraz jej misji i wizji na przyszłość?

AS: Firma Wintact jest dynamicznie rozwijającym się producentem okien i drzwi. Istniejemy na rynku od 10 lat. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości produktów, ale także budowanie trwałych relacji z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Chcemy być liderem w branży, oferując innowacyjne rozwiązania i obsługę na najwyższym poziomie.

FB: Słyszeliśmy, że planujecie państwo zmiany w strategii firmy. Czy może pan nam powiedzieć o nich więcej?

AS: Mimo że nasze okna trafiają głównie na eksport, który obecnie stanowi ok. 80% całej sprzedaży Wintact, zdecydowaliśmy się skupić większą uwagę na rynku krajowym. Chcemy budować markę Premium, oferując nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także doskonałą obsługę klienta. Jesteśmy w trakcie budowania polskiej sieci dystrybucji.

FB: Brzmi to rozsądnie. Czym dokładnie wyróżniają się państwa produkty?

AS: Nasza oferta obejmuje nie tylko okna, ale również drzwi, rolety i konstrukcje aluminiowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy z Schüco, Rehau, Exte, Heroal i Aliplast, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Nasza innowacyjność nie jest tylko hasłem – to filozofia, którą realizujemy poprzez ciągłe doskonalenie naszej oferty.

FB: Jest jeszcze coś, co wpływa na wyjątkowość państwa marki?

AS: Nasze podejście do relacji z klientami i partnerami biznesowymi jest kluczowe. Dla nas każdy klient i pracownik to nie tylko partner, ale część naszej rodziny. Stawiamy na wzajemne zaufanie i partnerską współpracę, dbając o pełne zadowolenie naszych partnerów biznesowych. Wspieramy także lokalną społeczność i sportowe talenty. Jesteśmy sponsorem m.in. Damiana Rzepeckiego – jednego z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia MMA, który najprawdopodobniej jeszcze w tym roku zawalczy o pas organizacji FEN.

FB: To bardzo ważne, żeby mieć szeroką perspektywę. Mam jeszcze jedno pytanie. Podobno w ostatnim czasie pozyskaliście państwo do zespołu Marcina Kloskę, byłego dyrektora handlowego jednego z największych producentów stolarki okiennej w Europie?

AS: Tak to prawda. Marcin to doświadczony profesjonalista, który niedawno dołączył do zespołu. Stanowi wsparcie dla Pawła Schrama, naszego dyrektora handlowego, i jest odpowiedzialny za budowanie polskiej sieci dystrybucyjnej. Liczymy, że jego doświadczenie i zaangażowanie przyniosą kolejne sukcesy i umocnią naszą pozycję w branży. Wierzymy, że to będzie duet nie do zatrzymania. Duet, który namiesza w czołówce polskich producentów stolarki okiennej.

FB: I tego wam życzymy! Powodzenia!
AS: Dziękuję w imieniu całego zespołu Wintact.

Andrzej Sykała
Prezes Zarządu Wintact

 

1