Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

WEBINAR: Automatyzacja procesów w branży okienno-drzwiowej

Red.: |Data publikacji:

Firmy z branży stolarki okiennej i drzwiowej często działają na rozproszonych i niezintegrowanych systemach. Innymi słowy dedykowane programy branżowe funkcjonują na odrębnych bazach danych niż główny system do zarządzania firmą.

webinar Grupa Expert

Najczęściej powoduje to ograniczoną kontrolę rentowności zleceń, braki w wyliczeniach dokładnej marży przedsiębiorstwa, utrudnione zarządzanie stanem zapasów materiałowych, a także dublowanie czynności, przepisywanie danych i popełnianie pomyłek. Zobacz, w jaki sposób tego typu niedogodności można wyeliminować na dedykowanym spotkaniu online.

Zapisz się na bezpłatny webinar  „Usprawnienie i automatyzacja procesów w firmach z branży okienno-drzwiowej” i dowiedz się m.in.:

  • jak aktualnie wygląda sytuacja firm z branży okiennej i drzwiowej w Polsce?
  • z jakimi problemami najczęściej borykają się firmy z tej branży w zakresie procesów biznesowych?
  • jak integracja poszczególnych systemów może pomóc firmie zwiększyć jej przewagę konkurencyjną?
  • jak automatyzować procesy?
  • jak wygląda funkcjonowanie zintegrowanych rozwiązań w praktyce?

Spotkanie online odbędzie się 17 marca o godzinie 10:00 i będzie prowadzone przez Michała Glinkę z Grupy Ekspert (www.ekspert.biz), która od ponad 25 lat specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP wraz z dedykowanymi branżowymi rozwiązaniami. W webinarze głos zabiorą również:

  • Rafał Skawski – dyrektor sprzedaży firmy Plastixal – ponad 100-osobowa firma z branży okienno-drzwiowej, której sieć dystrybucji sięga na kilkanaście krajów na kilku kontynentach,
  • Paweł Gregorczyk – redaktor prowadzący z Forum Branżowego – wydawnictwo, które od 2003 roku dostarcza właścicielom, dyrektorom i managerom firm produkujących okna, drzwi, bramy, osłony i fasady rzetelną wiedzę o rynku stolarki.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś. Kliknij poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Zapisz się na webinar

1